ליזי פורת. צילום: דנה אופיר

בכל שנה, בחודשי החגים, משפחות מישראל מרימות ידיים ושבות ארצה בטרם סיום השליחות ה"זוהרת" בחו"ל בחודש הראשון יחזרו 8% מהמשפחות, בהמשך השנה יחזרו למעלה מ 50% מהמשפחות עם הרבה אשליות מנופצות! מחקרים מראים שהסיבה העיקרית להרמת הידיים והשיבה ארצה בטרם סיום התפקיד- מגיעה דווקא מצד המשפחה והקשיים בהסתגלותה לחיים במדינה החדשה עד היום, כשמזכירים מדדי הצלחה לרי לוקיישן מדברים על הצלחת ההתאקלמות העסקית של העובד במדינה הזרה.

קרא עוד...

שער הגיליון (איור של סשה נאומוב): מגזין עיניים

ירחון עיניים, מגזין איכות ישראלי לילדים, מוציא לאור את גיליונו ה-197, "מחר", העוסק בשלל נושאים סביב מושג ה"מחר", כמו: 'דחיינות' והנטיה לדחות דברים למחר, נבואותיו של נוסטרדמוס והסקרנות בקשר לעתיד, "מכונית המחר" שתסיע אותנו ללא נהג, מכשירי חשמל חכמים המחוברים ל"אינטרנט של הדברים", ועוד המאמרים השונים בגיליון עוסקים כולם בנושאים הקשורים למושג ה"מחר", באיכות ללא פשרות.

קרא עוד...

מושב בטיחות לרכב

ההיריון מתקדם במהירות והגיע הזמן לרכוש מושב לרכב? מדובר בהחלטה חשובה אשר תקבע את רמת הבטיחות של האוצר היקר שלכם, החלטה בה שווה להשקיע זמן ומחשבה. מדובר באביזר בטיחות בו נעשה שימוש ביומיום כבר מהרגע שנצא לכיוון ביתנו בהתרגשות גדולה מבית החולים. הרי יש כל כך הרבה סוגים של מושבי בטיחות אז איך יודעים מה לבחור? הנה כמה טיפים לבחירת מושבים לרכב…

קרא עוד...

יו״ר הוועדה סיכמה את הדיון: ״אני מאד אמפטית לחשש שלכם שנובע מהרבה סיבות שנוספות לתנאי ההעסקה, אנחנו כאן בכדי שלא תפחדו"

בני נוער הסובלים מהתעמרות בעבודה העידו: ״מפחדים להתלונן״ במהלך דיון שסיכם את פעילות הוועדה נגד ניצול בני נוער עובדים בקיץ, סיפר נער בן 16 על השפלות מצד מעסיקו: ״לא שילמו לי על שעות, קראו לי גרוע ואפס״. משרד העבודה: ״מתוך 300 בתי עסק שנבדקו, נפתחו חקירות נגד 160 בשל חשדות להפרות העסקה״ יו״ר הוועדה, ח״כ יפעת שאשא ביטון: ״אנחנו פה כדי לתת לכם את הכוח, חייבים לשנות את שיח הפחד״ הוועדה לזכויות הילד קיימה היום (ב׳) דיון מעקב בנושא 'תוכנית לגברת הפיקוח והאכיפה על עבודת בני נוער'. הטיפול בסוגיה בוועדה החל כבר בחודש ינואר האחרון והיא יושמה בקיץ במסגרת פעילות מוגברת של סיירות נוער שפעלו במוקדי עבודות נוער, פעילות פיקוח מוגברת מצד הרשויות, הסברה לבני הנוער והוריהם ועוד.

קרא עוד...

זמינות ומיידיות - אנחנו במאמונט מבינים את האתגר הניצב בפני הורים בתחילת הדרך, את הצורך לקבל תשובות מוסמכות באופן זמין, נגיש ומיידי. בחדרים וירטואליים ובזמן אמת

בעידן שבו רובם ככולם מתקשרים דרך מסך ולא תמיד יש זמן לנסיעות על מנת לקבל מידע ולהתייעץ עם מומחים בתחומי הריון, לידה והורות הקמנו את אתר מאמונט - ייעוצים והדרכות אונליין להריון לידה והורות. מאמונט הנו אתר חדש לנשים בהריון ואחרי לידה המציע את מיטב המומחים בתחום, להדרכות וייעוץ אישי או קבוצתי בחדרים וירטואליים. ליווי הריון עם מיילדות, קורסי הכנה ללידה, ייעוץ הנקה, ייעוץ תזונה, יועצת משפחתית לטיפול בדיכאון במהלך ההריון ואחרי לידה, הדרכות לטיפול בתינוק ועוד מגוון נושאים ואנשי מקצוע מובילים בתחומם בדיוק בזמן ובמקום שמתאים לך.

קרא עוד...

הקרן למורשת הכותל המערבי מזמינה את הקהל הרחב ליהנות מחוויה ייחודית בחג החנוכה

הקרן למורשת הכותל המערבי מזמינה את הקהל הרחב ליהנות מחוויה ייחודית בחג החנוכה- סיורי חנוכיות המותאמים לכל הגילאים בעיר העתיקה וברובע היהודי. המרחב של העיר העתיקה, הכותל המערבי, התצפיות הליליות, הסמטאות הקטנות ואורם של אלפי החנוכיות יוצרים אווירה מושלמת לחגיגת הנס שקרה בירושלים. ירושלים, הנמצאת במרכזו הרעיוני של החג, בו אנו מציינים את חנוכת המקדש, ניצחון החשמונאים ונס פך השמן שהספיק לשמונה ימים. כמידי שנה, הקרן למורשת הכותל המערבי מציעה לקהל הרחב ליהנות מעשרות סיורי חנוכיות חווייתיים ומגוונים בעיר העתיקה, המאפשרים חוויה לכל המשפחה.

קרא עוד...

קרדיט צילום: יח"צ

"ירחון עיניים" המגזין האיכותי ביותר בישראל לילדים, הוציא לאור את גיליונו ה-196, "שכנים". הגיליון עוסק בשכנות טובה ושכנות רעה, עוד בגיליון יופיעו גם המדורים הקבועים והמיוחדים של "עיניים", שבהם משתתפים הילדים באופן פעיל: "הקומיקס שאינו נגמר" בהדרכת אמן הקומיקס מישל קישקה ועוד...

קרא עוד...