הודו

(השוק)
בתמונה משמאל לימין קובי קורן, בועז מולדבסקי, ויאגי רופאני, יורם דבש ודני טל (צילום: אפי שמח)

ראש ממשלת מדינת גוג'אראט בהודו, ויג'אי רופאני, ערך ביום א' (01/07/2018) ביקור רשמי בבורסה הישראלית ליהלומים ברמת גן. לדברי רופאני: "זה הביקור הראשון שלי בחו"ל ובחרתי בישראל כדי ללמוד מישראל ומהמנהיגות החזקה של ממשלת ישראל. אנו בטוחים שהידידות בין המדינות יכולה להגיע רחוק. תעשיית היהלומים מהווה חלק מרכזי מהיחסים בין ישראל והודו, לכוח האדם המיומן וההצלחה של הענף יש חלק מרכזי ביחסים בין המדינות".

(השוק)
המשלחת הישראלית להודו. יורם דבש שישי מימין בשורה עליונה. (צילום: יחצ הבורסה)

נשיא הבורסה ליהלומים במשלחת בהודו: פועלים כדי שהודו תקל את תנאי הכניסה ליהלומנים ישראלים. "ממשלת הודו מבינה את חשיבות המסחר הפתוח בין הודו לישראל, ובראש בראשונה בענף היהלומים, ואני מעריך שהיא תקל את תנאי הכניסה ליהלומנים ואנשי עסקים ישראלים".

(בעולם)
ביטול אזהרת המסע להודו שפורסמה ביום 30 בדצמבר 2016. צילום: אילוסטרציה

המטה ללוחמה בטרור מודיעה היום (רביעי, 4 בינואר 2017): כי בהתאם להערכת המצב שהתקיימה במטה ללוחמה בטרור, הוחלט על ביטול אזהרת המסע להודו שפורסמה ביום 30 בדצמבר 2016

(אמנות)
חיות הבר הנדירות של אופיר בוסקילה. צילום: יח"צ

תערוכת יחיד מרהיבה של ציורי טבע המתעדים חיות נדירות משמורות טבע בהודו, תוצג החל ממחר יום חמישי ה-17/11, על ידי האמן אופיר בוסקילה במוזיאון האדם והחי ברמת גן.

(הדופק הפוליטי)
נשיא המדינה בטקס קבלת הפנים בארמון הנשיא ההודי. צילום: מארק ניימן/לע"מ

נשיא המדינה פתח את ביקורו בטקס קבלת פנים ממלכתי שנערך על ידי נשיא הודו בארמונו, ולאחר מכן השתתף בטקס הנחת זר באנדרטה לזכר מהטמה גנדי.

(און ליין)

חברת השיווק הסלולארי הישראלית-בינלאומית "מובקו מדיה" (Mobco Media) זכתה בתקציב קמפיין הפרסום הסלולארי של ענקית המכירות האינטרנטית אמאזון בהודו.

(בעולם)

זה מתחיל ביום חגיגות בר המצווה. "הנער הופך לגבר", אומרים המבוגרים וטופחים בחוזקה על גבו של העלם הרך. לא חולפות חמש שנים ואותו בחור צעיר עולה על מדי החאקי של צה"ל וגורם להוריו גאווה אדירה. בהמשך עוד יגיע יום חתונתו, וכמובן, הפיכתו להורה בעצמו, אבל עד שהקסם יגיע, ישנו עוד יום אחד בחייו של הישראלי המצוי, שישנה את חייו לנצח – היום בו הוא יוצא לטיול אחרי הצבא.

(בעולם)

סקר לקראת יריד התיירות IMTM: יותר מרבע מכלל הציבור (37%) מדווחים ששינו את התוכניות שלהם לחופשה בחו"ל בשל המצב הכלכלי; 77% מהישראלים מחרימים את טורקיה ומציינים שלא היו טסים לטורקיה אפילו אם היו מקבלים חופשה בחינם

(גוף - נפש)

מדינת ישראל משקיעה מאמץ רב בפעולות הסברה ובתדמיתה ברחבי העולם. אולם, עם כל הכבוד לדיפלומטים הישראליים, לפעמים כל מה שצריך זה ליצן

(השוק)

כיל דשנים מבססת את מעמדה האיתן בהודו: תמכור ללקוחות בהודו עוד 415 אלף טון אשלג