מחסום ארז

ארגון גישה: יש לפתוח לאלתר את הדרך למעבר ארז. יום ה', 30 במארס 2017: ארגון גישה מגנה בחריפות את המגבלות שמטיל השלטון בעזה בנוסף על משטר האישורים הישראלי. כמו כן קורא הארגון לבטל את האיסור על יציאת דייגים לים.

קרא עוד...

שגריר הודו Pavan Kapoor  ויונס זלקן מנכ"ל ISDEF

שגריר הודו בישראל: "50 חברות מהודו ישתתפו בתערוכת ISDEF בתל –אביב" שגריר הודו בישראל פאוואן קפור (Pavan Kapoor) הכריז על שיתוף פעולה ייחודי בין הודו לבין תערוכת ISDEF במסגרתו תקים הודו ביתן רשמי ענק שיכלול יותר מ-50 חברות הודיות שיציגו את מוצריהן בפני אלפי המשתתפים. הביתן ההודי יהיה הביתן הלאומי הגדול ביותר בתערוכה ויהיה בגודל של 450 מ"ר.

קרא עוד...

חה"כ איציק שמולי. צילום: Orrling

יועצת הרמטכ"ל לוועדת המשנה למאבק בזנות: צה"ל יפיץ איגרת התנהגות אשר תכלול אמירה מפורשת נגד צריכת זנות - ח"כ לביא: "לצבא אין אינדיקציה אמיתית לגבי היקפי הזנות. נדרשת פעילות יזומה באיתור ובסיוע" חה"כ איציק שמולי (המחנה הציוני): "התחקיר שפורסם קורע לב. זה שיש עוני בקרב חיילים זה לא חדש, העוני לא נולד בתוך צה"ל, אבל מתוקף זה שהצבא הוא צבא העם, ברור שיש אחריות יתרה על הגוף הזה לטפל גם בבעיות האלו..."

קרא עוד...

צילום: דוברות התאחדות התעשיינים

נשיאות הארגונים העסקיים: פועלים לקליטת עובדים פלסטינים בתעשייה הישראלית. כיום עובדים בישראל כ - 70 אלף עובדים פלסטינים בישראל מתוכם 50,000 בבניין וכ- 2,200 בתעשייה. נשיאות הארגונים העסקיים בראשות יזם הנדל"ן, אורי רובין, אירחה השבוע את משלחת ארגון העבודה הבינלאומי (International Labour Organization – ILO) ודנה עימם בשוק העבודה בישראל ועל תעסוקת עובדים מהרשות הפלסטינית בפרט. זאת, במסגרת הכנה לדו"ח שנתי המוגש ל-ILO לגבי מצב התעסוקה ברשות הפלסטינית.

קרא עוד...

רב אלוף, הרמטכ"ל גדי אייזנקוט. "לא יורים על דיונות". צילום: באדיבות צה"ל

דיון שני בוועדה לביקורת המדינה על דו"ח מבקר המדינה בעניין "צוק איתן"  - הרמטכ"ל רא"ל גדי אייזנקוט: "מאז צוק איתן הותקפו מאות יעדים איכותיים של חמאס. אנחנו כבר לא יורים על דיונות" יו"ר הוועדה ח"כ קארין אלהרר: "הרמטכ"ל מפגין אומץ ומנהיגות בתיקון הליקויים מצוק איתן, בניגוד לדרגים אחרים הקשורים לדו"ח"

קרא עוד...

דיון סגור בנושא צוק איתן במעמד הרמטכ"ל ומבקר המדינה

דיון סגור בנושא צוק איתן במעמד הרמטכ"ל ומבקר המדינה ח"כ קארין אלהרר, יו"ר הוועדה לביקורת המדינה בדיון על צוק איתן: "אחד הדברים הבולטים שקרו מאז מבצע צוק איתן ועדיין מתבצעים, היא העובדה שהצבא, בראשות הרמטכ"ל אייזנקוט כבר נמצא הרבה זמן בשלב יישום הלקחים ושיפור היכולות מול האיום בעזה גם ברמה המבצעית וגם ברמה האסטרטגית."

קרא עוד...

שר הבטחון - אביגדור ליברמן

עסקת ענק ביטחונית תצמצם מצוקת התעסוקה בערד: ביוזמת שר הביטחון ליברמן - מנהל הרכש במשרד הביטחון יזרים למעלה מ-400 מיליוני ₪ לרכש אלפי מכשירי קשר ממפעל 'אלביט מערכות' בעיר ערד, שיתחייב בתמורה להעסיק 100 עובדים בעשור הקרוב.

קרא עוד...