היום (א') התראיין הבבא ברוך לרדיו קול חי לרגל הילולתו של אביו, הבבא סאלי. בראיון לתוכנית הרדיו "בצהרי היום" עם אלעד קינסט תקף הבבא ברוך את ראש הממשלה בנימין נתניהו

"אני אמיתי, אני לא מזויף. אני אומר דברים של אמת. לא יכול להיות שקברניט יעזוב את המלחים שלו ויפקיר אותם. ראש הממשלה הוא הקברניט. ראש הממשלה צריך לדאוג לשרים שלו, לא להפקיר אותם. משום שכל אחריות שעל שר זה או אחר, זה גם על ראש הממשלה ובמיוחד על ראש הממשלה יותר מהשרים משום שאם מישהו עשה פשלה זה ראש הממשלה. אז מה, הוא מפקיר את השר אלי ישי? זה לא יפה ולא מקובל. לכן התבטאתי כפי שהתבטאתי ואני צודק." אמר הבבא ברוך.

אלעד קינסט:"וזה משהו שראש הממשלה לא היה עושה לשר אחר, נניח ממפלגתו, נניח ממפלגה שאיננה חרדית או איננה ספרדית ?"

הבבא ברוך: "אני לא יודע. יכול להיות שגם להם היה עושה, אבל אני אומר במיוחד אדם שהוא שותף בכיר בקואליציה, שר הפנים יהודי שהלך איתו בעניים עצומות והקים קואליציה למרות שהיתה לו אלטרנטיבה בצד השני של קדימה. אז הוא פשוט כפוי טובה. זה לא יכול להיות שאתה מקבל את העוגה ואתה שומר אותה לעצמך. לא, אתה פשוט צריך להיות שותף עם השרים שלך, ואתה צריך פשוט לדאוג לשרים שלך ולא להפקיר אותם. לא מפקירים חיילים בשטח."

קינסט: "ויש תוחלת להמשך השותפות הקואליציונית ?

הבבא ברוך: "אני מקווה. אנחנו לא שותפים איתו לבד. ש"ס שותפה עם הליכוד אז אני מקווה שהליכוד יתעשת וימצא את הדרך לתקן את המצב".