בכנס השקת הקמפיין בהשתתפות עשרות פעילים שהתקיים הערב (ב') בירושלים, אמר ד"ר רונן שובל "החלטתי להמשיך להילחם מהכנסת. אנחנו נחזיר את הדמוקרטיה למדינה ונבטל את ההפיכה השיפוטית. ביחד נחזיר את הכבוד לחיילי צה"ל, שזכותם לקבל השכלה ולבלות בפאבים כמו כל אזרח אחר וכיום הזכות הזו נדרסת תחת החתרנות של השמאל הקיצוני, ובגיבוי ארגונים המקבלים מימון של ממשלות זרות. ביום שבו מדינת ישראל תממן ארגון שיתקוף את הלגיטימיות של צבא בריטניה, באותו רגע יסולק השגריר בחזרה לתל אביב. איך אנחנו שותקים מול ההתערבות הברוטלית של ממשלות זרות בעניינינו הפוליטיים הפנימיים?"

שובל הוסיף כי הצעת החוק לביטול ההפיכה השיפוטית כבר מונחת על שולחנו. "המשימה החשובה ביותר והאחריות הראשונה היא להחזיר את הדמוקרטיה. לא דמוקרטיה במובן הפרימיטיבי והחשוך אליו הרגילה אותנו הגילדה השיפוטית, אלא במובן האמיתי. להחזיר את השלטון לעם". עוד הצהיר שובל כי הדבר הראשון שיקדם כחבר כנסת הוא הצעת החוק לביטול ההפיכה השיפוטית.

"הריבונות הישראלית חייבת לחול בכל חלקי הארץ- ביהודה ושומרון, במזרח ירושלים, בדרום תל אביב, בנגב ובגליל ובהר הבית. מיד שאבחר אפעל להחיל את הריבונות הישראלית בכל חלקי המדינה".

שובל לא נמנע מלהתייחס לסוגיה הנפיצה של הר הבית: "אצ"ג כתב שמי ששולט בהר שולט בארץ. אנחנו חיים במזרח התיכון, וכאן מי שלא שומר על ריבונותו בקנאות, מהר מאוד יצטרך להתמודד עם ניסיונות לחסלו. הר הבית הוא המבחן הראשון לריבונותנו על הארץ, את הריבונות מממשים רק בדרך אחת: מניפים את הדגל על ההר"

במהלך הערב התפקדו עשרות מתפקדים חדשים למפלגת הבית היהודי במאמץ לקידומו של שובל לכהן בכנסת הבאה.