כלים

דוידי פרל, יו"ר וועד אלון שבות נבחר הלילה לראש מועצת גוש עציון. פרל נבחר ברוב של 52.6 אחוז סה"כ כ-3046 קולות לעומת 2695 (46.5 אחוז) קולות לטובת המועמד השני יאיר וולף

דוידי פרל, בן 44 תושב אלון שבות, הינו בעל תואר ‪ MBA  במנהל עסקים וניסיון משמעותי בתחום ניהול מוסדות: הוא שימש כסמנכ”ל מוסדות מקור חיים, כמנכ”ל ישיבת ההסדר בתקוע, כעוזר אישי לחנן פורת ז”ל, כסמזכ”ל וגזבר בני עקיבא העולמי, כשליח יהודי ציוני באוסטרליה, כראש הועד באלון שבות כחבר מליאה וכחבר בועדות שונות של מועצת גוש עציון, ושימש עד כה כמנכ”ל ישיבת בני עקיבא נתיב מאיר.

ראש מועצת גוש עציון הנכנס דוידי פרל אמר לאחר קבלת התוצאות: "אני מודה לתושבי גוש עציון על האמון והתמיכה. אני מתחייב להיות ראש המועצה של כל תושבי גוש עציון ללא הבדל של דעה או תמיכה פוליטית כזו או אחרת.

אנו שמים מאחורינו את מערכת הבחירות ומסתכלים קדימה אל עבר העתיד והאתגרים העומדים לפנינו. כפי שהצהרתי במהלך מערכת הבחירות אני מתכוון להעמיד בראש סדרי העדיפויות שלי את נושא החינוך ומתן מענה חינוכי ראוי לכל ילד ואת הגברת השקיפות ושיתוף התושבים ביישובים בקבלת ההחלטות במועצה. אמשיך לקדם ולפתח את גוש עציון כחבל ארץ פורח ומשגשג הנמצא בלב הקונצנזוס הישראלי ואפעל להרחבת הבנייה בכל יישובי הגוש".

http://www.youtube.com/watch?v=edoy2ufdbl0

ראש המועצה הנכנס הודה לתושב אלעזר בני סוויל ולחבר קיבוץ כפר עציון יחזקאל קליין שהתגייסו יחד עימו במערכת הבחירות, ליועץ האסטרטגי אבי לרנר שהוביל את הקמפיין, לאפרת עיצובים שעסקו בתחום העיצוב והפרסום ולכל התומכים בשטח.

ראש מועצת גוש עציון היוצא יאיר וולף ואוריה דסברג שותפתו בהתמודדות בבחירות הגיעו לאחר היוודע התוצאות למטה הבחירות של דוידי פרל ובירכו אותו על ניצחונו בבחירות. וולף הצהיר כי יעשה ככל יכולתו כדי לסייע לדוידי פרל בתפקידו החדש ויפעל יחד עמו לטובת גוש עציון.

יו"ר הקואליציה ח"כ זאב אלקין, תושב גוש עציון התקשר לברך את ראש המועצה החדש והבטיח כי יפעל יחד עימו לקידומה ופיתוחה של גוש עציון. ראש מועצת אפרת השכנה עודד רביבי הגיע למטה הבחירות של פרל ובירך אותו על ניצחונו וציין כי יחד יובילו לשיתוף פעולה למען תושבי האזור כולו.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS