מועצת ירוחם, שכר השבוע את שירותי המשרד לייעוץ אסטרטגי תקשורתי "בן חורין אלכסנדרוביץ'".המשרד, בבעלותם של איתי בן חורין וטל אלכסנדרוביץ' שגב, נחשב לאחד הגדולים בתחום ועובד עם משרדי ממשלה ושורת גופים מובילים במשק - בין היתר עם משרד התיירות, משרד התרבות והספורט, רשות החשמל, ארגון חבר, ארגון לתת, ארגון עזר מציון, האוניברסיטה הפתוחה, חברות התרופות הגדולות MSD, יאנסן סילג ואיליי לילי, תרמוקיר, זאפ, נעמת ועוד

כלים

itaiמיכאל ביטון, מי שנראה כמועמד המוביל לראשות

בישיבת בחירות ראשונה, אמר היועץ האסטרטגי, איתי בן חורין: "אנחנו בטוחים שמיכאל ביטון הוא הבחירה הכי טובה לירוחם. מדובר במי שנולד, גדל ומגדל את ילדיו בירוחם. ביטון הצליח בכל מעשיו, והוביל את היישוב לשורה של מאבקים מוצלחים ועשייה חשובה בתחום הנוער , החינוך והצעירים. אנחנו מאמינים באנשים שיודעים לשלב יכולת ביצועית גבוהה, יכולת גיוס משאבים לטובת הישוב וכמובן ראיה קדימה." בן חורין הביע סיפוק מהמערכת המקיפה את ביטון ומהאנשים הרבים והמשמעותיים שחברו לניצחון ולקידום ירוחם.

כבר השבוע התקיימה במטה של מיכאל ביטון ורשימת ירוחם אחת ישיבת התנעה ראשונה עם ראשי המטה, שפועלים כבר במלוא הכח לקידום המועמדות של ביטון לראשות המועצה.

ערב קודם, לטענת מטה ביטון, קרעו מתנגדי ביטון את השלטים מעל המטה. ביטון הודיע כי אלימות לא תרתיע אותו והודה לעשרות המתקשרים להביע שאת נפש מן המעשה. לדברי ביטון ירוחם תוקיע מתוכה אלימות ואנשים אלימים.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS