ח"כ נורית קורן (הליכוד)

סגנית יו"ר הכנסת, ח"כ נורית קורן (הליכוד) במסגרת "שבוע פוליטי" בסמינר הקיבוצים: "תעשיית הביטוח היא תעשיה שמושתתת על הפחדה. זו התעשייה היחידה שתשלם לה כל החיים ואתה יכול להיות בטוח שביום שתצטרך אותה- היא לא תהיה שם"

קרא עוד...

סקר דעת קהל: רוב הציבור לא יתנגד לשלם לסוכן ביטוח על ניהול תיק פנסיוני. רק 8.8 אחוז מאמינים שהאוצר דואג לפנסיות שלהם; נשיא לשכת סוכני ביטוח: "איננו יכולים לסמוך על איש פרט לעצמנו, לכך חשיבות גדולה אף יותר כשמדובר בעתידנו הפיננסי

קרא עוד...

בתור מעסיקים לעובדים בעלי מאפיינים שונים ונבדלים אלה מאלה אז עומדות בפנינו כמה אופציות כשאנחנו נדרשים לעשות מערך ביטוחים בחברה, האופציה הראשונה היא ליצור ביטוח אחיד לכל העובדים לא משנה אילו מאפיינים יש להם ומה הצרכים שלהם. אופציה שנייה היא לבצע התאמה אישית של ביטוחים על אותם מאפיינים וצרכים.

קרא עוד...

שווי בניין המשרדים מוערך בכ-130,000,000 שקלים. בנוסף במסגרת מערך הביטוחים באמצעות דריזין ביטוחים יבוטחו החבויות של הבעלים בביטוחי צד שלישי, ביטוח חבות מעבידים וכד', בפרמיה מוערכת של כ- 200,000 שקלים

סוכנות הביטוח דריזין ביטוחים, בניהולו של ארז וילנצ'יק, תבטח את קומפלקס המשרדים החדש בבעלות החברות ויתניה ופדקו, ברחוב משכית 12-14 הרצליה פיתוח אשר עבודות הבניה הסתיימו בימים אלה . קומפלקס המשרדים ממוקם באזור התעשיה בהרצליה פיתוח והינו בשטח כולל של כ 40,000 מ"ר , ב 8 קומות משרדים ו-3 קומות חניונים תת קרקעיים וכן שטחי מסחר אשר ישמשו למסעדות ,חנויות ואולמות תצוגה אופנה ועוד.

קרא עוד...

כשאנחנו נוסעים לחו"ל, הרבה פעמים הראש שלנו לא חושב על דברים רעים שיכולים להתרחש. אף אחד לא נוסע לחו"ל לנופש או עבודה ומתחיל לדמיין את עצמו חולה באמצע הטיול, נפצע או כל דבר אחר. מרביתנו גם לא נוסעים לאזורים מסוכנים בהגדרה, לפחות לא כל מי שרוצה ויש לו שאיפה לחיות חיים בריאים ונוחים.

אך מאחר ואנחנו לא יודעים את מה שעלול להתרחש, כדבר אותו משפט ידוע "אנחנו רק את מה שאנחנו יודעים ואין לנו מושג לגבי דברים שאנחנו לא יודעים עליהם כלום" מאחר ואין לנו באמת מושג לגבי דברים שאנחנו לא יודעים, אז עדיף להיות מוכנים להם בדרכים מוכרות ויסודיות. למשל באמצעות ביטוח נסיעות.

ביטוח נסיעות לחו"ל מגן עלינו מבחינה רפאית דרך היבטים שונים. הוא מציע לנו פתרון טוב לכל בעיה רפואית שעלולה לצוץ במהלך הטיול, החל מקבלת טיפול, הטסה לארץ וכמובן החזר הוצאות. חשוב להבין במרבית מדינות העולם המערבי השירות הרפואי הוא מאוד יקר אם אין ביטוח שמכסה אותו. אחת כמה וכמה אם מדובר באנשים זרים שנדרשים לקבל את הטיפול הזה ולא תושבי המקום שנהנים מהנחות והטבות שונות.

ביטוח נסיעות כולל חלק נכבד שמתייחס לעניין הרפואי. ההסבר הוא, שעצם העניין שאנחנו נמצאים במרחק רב מהבית דורש מאיתנו משנה זהירות, לא רק בהימנעות מהגעה למקומות שנחשבים לבעייתיים אלא גם בעשיית פוליסת ביטוח נסיעות שיכולה להגן עלינו או יותר נכון לאפשר לו לקבל תוכנית טיפול מתאימה עם רופאים מקומיים ולאחר מכן לטוס ארצה להמשך הטיפול.

מדוע אסור להימנע מעשיית ביטוח נסיעות

הרבה פעמים, כאמור, אנחנו לא מתייחסים לסכנה שאנחנו עלולים לעמוד בפניה. הסכנה לא חייבת להיות בגין משחקים או ספורט אתגרי וגם לא מדובר בגין פעילות אחרת, היא יכולה להיות בגין נפילה ברחוב או כל דבר שגרתי אחר.

בישראל קופות החולים היו מטפלות במטופל והוא היה מקבל טיפול מיידי. בחו"ל זה לא כך. אנחנו יכולים ליפול ברחוב או במלון, ואם אין לנו פוליסת ביטוח ניתוח עלולים לעמוד מול מצב בו אין לנו מה לעשות אלא אם יש לנו פוליסה של ביטוח בריאות.

במקרה כזה אנחנו יכולים להפעיל את הביטוח, אנחנו יכולים לעבוד מול הרופאים המקומיים או לחילופין לחזור ארצה. הטיפול של חברת הביטוח נמשך גם אחרי שאנחנו מסיימים את הליך האשפוז והניתוחים. הליך זה מתבצע מול חברת הביטוח בארץ, כשהמטרה היא לקבל החזרים מלאים על ההוצאות השונות שביצענו.

מאחר ואנחנו יכולים להיפצע ולהיפגע בכל עת מכל דבר, אזי שאנחנו חייבים לעשות ביטוח נסיעות. אם לא נעשה כך אנחנו מציבים את עצמנו בסכנה ממשית כל הזמן. חשוב להבין, חברת הביטוח לא מונעת מאיתנו להיפגע, מן הסתם, אלא רק להרגיש בטוחים שאנחנו מקבלים את הטיפול הטוב ביותר אחרי הפגיעה.