ארגוני האבות בישראל פנו לוועדה למינוי שופטים אשר מתכנסת ביום 15 ביוני 2012 בבקשה לדחות בקשתה של הרשמת תמר סנונית פורר להתמנות לשופטת בית משפט למשפחה ברמת גן. האבות אשר הגישו עצומה טוענים כי "מדובר באישה שחרטה על ליבה את המאבק בגברים, שנאת גברים, הפליית גברים, ויש להניח שאם תמונה למשרה שיפוטית תעסוק באופן אינטנסיבי בהכפשת גברים, העברת כל נכסי הגברים לנשים, ניתוק ילדים מאבותיהם, ותגרום לאסונות כבדים: ילדים שיאבדו את אבותיהם וגברים שיאבדו את משוש חייהם, אם לא את חייהם ממש"

כלים

לטענת חותמי העצומה "תמר סנונית פורר מגיעה משדולת הנשים, עובדה המוסתרת מהרזומה הפומבי שלה באתר בתי המשפט. לפני מינויה הצהירה בריש גלי כי היא משויכת לקבוצה פמיניסטית רדיקלית אשר "יוצרות חשיפה בציבור לנשים מוכשרות ובעלות עמדות פמיניסטיות, מטפחות דעת קהל אוהדת למנהיגות נשים, מפעילות לחץ על מרכזי כוח שונים כדי לקדם נשים, ומטפחות מנהיגות נשים".

יוזמי העצומה שואלים "כיצד ממנים רשמת שמודה שהיא רצה לכהונה שיפוטית כדי "להפעיל לחץ על מרכזי כוח שונים" כשברור שמטרתה לפעול להעצמת נשים על חשבון גברים? בבית המשפט למשפחה בו האוכלוסייה מורכבת מחצית נשים ומחצית גברים, יש לדאוג למנות מועמדים נייטרליים ללא משוא פנים קודם לטובת צד כזה או אחר. במיוחד פסולה הרשמת היות והתבטאה בפומבי שמטרתה להפעיל לחץ על מרכזי כוח שונים".

עוד על פי העצומה, "מאז מונתה כרשמת היא עוסקת בנושאים פעוטים וזניחים כמו בדיקת זכאות לפטור מאגרות.  עניינים כאלה צריכים להיסגר תוך ימים ספורים, במיוחד כאשר בסך הכול מדובר בסכומים נמוכים ( כ 500 ₪) ושאלה אם בעל הדין נטול אמצעים כספיים היא מאוד פשוטה להכרעה.  אלא, שכאשר אישה מבקשת פטור, תמר סנונית פורר נותנת לה את הפטור בו ביום.  כאשר גבר מבקש פטור, הנ"ל דוגרת על תיקים שמגישים גברים, ומייצרת החלטות ארוכות כאורך הגלות, ומיותרות לחלוטין, בהן היא מנסה להראות את יכולה להתפלפל משפטית, כאשר היא מדסקסת ומלהגת קשקושים חסרי טעם בשאלות מאוד פשוטות:  האם בעל הדין דלפון, ומגיע לו פטור מאגרה." טוענים האבות הגרושים בעצומה.

לדבריהם, "ידועים מקרים בהם בגלל הסחבת היזומה בבקשות גברים לפטור מאגרה, נמנע מהאבות במשך חודשים שלמים מלהיפגש עם ילדיהם, וכל זאת בשל אגרה קטנה של כ 500 ₪. פעם אחר פעם, ללא כל צורך, מבקשת הרשמת את עמדת הפרקליטות, ביודעה כי פעולה זו תגרום עומס מיותר בפרקליטות, אבל התיק של הגבר יעוכב במשך חודשים. כך סוחבת תמר סנונית פורר במשך חודשים על גבי חודשים את בקשות.  לפרקליטות נוסח תגובה קבוע שאין כל צורך בהטרדת הפרקליטות בתגובות על זוטי זוטות מעין אלה, ובכל זאת פעם אחר פעם היא מפנה לקבלת "תגובות ו"עמדות" הן מהפרקליטות והן מאותן נשים שהן הנתבעות, בעוד שהנשים כמובן מקבלות פטור במקום. ידוע אף מקרה בו היא שלפה בקשה לפטור מתיק ישן, שתלה אותו בתיק חדש, ונתנה עליו החלטה בפתקית כאילו הבקשה לפטור נדחתה, בעודה מייצרת במערכת מצג שווא שקרי שהבקשה הישנה מלפני שנה היא בקשה חדשה".

"העיסוק האובססיבי של הרשמת סנונית במריחת בקשות לפטורים מאגרה של 500 ₪, הטרדה אין סופית בזרם של בקשות, ושל עורכי הדין והמזכירות, שלא לדבר על המשכורת שלה עצמה, שהיא בזבוז משאבים אדיר וחסר תוחלת של משרה שיפוטית".

לסיום נטען כי "הגיע הזמן להפסיק את הנוהג הקלוקל שנשים הבאות מרקע של ארגוני נשים פמיניסטים-מיליטנטים הלוקים בשנאת גברים, ואינם מאמינים בהורות משותפת, אלא בליבוי המלחמות בין המינים ינופו מראש ממשרה שיפוטית, כי אחרת הן ייצרו אסונות שיפוטיים, עומס בקשות, עומס ערעורים והוכחה לכך שמערכת המשפט הישראלית התגייסה לצייד מכשפות נגד גברים גרושים, באמצעות אותם מינויים קלוקלים".