רשויות הביטחון בנורווגיה קבעו שישראל היא מקום מסוכן ונבחרת נורווגיה  בקליעה ביטלה את בואה. הנבחרת היתה אמורה להגיע למחנה אימונים בחודש הבא. נבחרת רוסיה הודיעה שאין שינוי בתוכניות שלה והיא תגיע עם 45 קלעים

רשויות הביטחון בנורבגיה קבעו שישראל היא מקום מסוכן ונבחרת נורבגיה בקליעה ביטלה את בואה לישראל בחודש הבא.

איגוד הקליעה הנורבגי הודיע היום להתאחדות הקליעה בישראל שהוא מבטל את מחנה האימונים של נבחרת נורבגיה בקליעה שהיה אמור להיערך בראשית חודש מרץ במטווח האולימפי בהרצליה.

בהודעה שנשלחה להתאחדות הישראלית במייל הבוקר לא הסבירו הנורבגים את סיבת הביטול. הנורבגים היו אמורים לקיים בישראל מחנה אימונים משותף יחד עם נבחרת רוסיה והנבחרת הישראלית, כל התיאומים כבר נעשו והודעת הביטול הלא מוסברת הפתיעה מאד.

מנכ"ל התאחדות הקליעה, יאיר דוידוביץ', שנמצא באליפות אירופה בפינלנד, נפגש אחר הצהרים עם ראש המשלחת הנורבגית וזה הסביר לו שסיבת הביטול היא הוראה מרשויות הביטחון בנורבגיה אשר קבעו שישראל היא מקום מסוכן מבחינה ביטחונית ולכן הם אוסרים על הנבחרת להגיע לארץ.

בניגוד לנורבגים שהיו אמורים להגיע עם 10 קלעים לישראל, הנבחרת הרוסית הודיעה היום לדוידוביץ' שאין שינוי בתוכניות שלה והיא תגיע לישראל עם סגל רחב של 45 קלעים בהם כל הקלעים אשר ייצגו את רוסיה בקיץ במשחקים האולימפיים בלונדון. הנבחרת הרוסית תקיים בישראל מחנה אימונים של שלושה שבועות.