ליצור זכרונות משותפים בחג האהבה סדנת צילום  זוגית לוולנטיין

מצלמים אהבה - סטודיו הראל לצילום מציע סדנאות צילום זוגיות לוולנטיין. בילוי זוגי לא שגרתי: בחג האהבה מציע סטודיו הראל לצילום לקנות לבני הזוג לצאת מקופסת (השוקולדים) ולקנות מתנה אחרת, סדנת צילום זוגית, אשר תסייע לכם להנציח את האהבה וליצור זיכרונות משותפים, בעיר או בנופים אשר מחוץ לה.

קרא עוד...

אירוע המייקרים הישראלים, GeekCon

לראשונה: אירוע המייקרים של GeekCon, יתקיים ויפעל ביחד עם בסיס לאמנות ותרבות ובשיתוף קהילת האמנים הישראלית. Basis GeekCon Art \בסיס גיקון ארט - האקת'ון-מרתון של 36 שעות יחבר 150 מייקרים ואמנים לשילוב הטכנולוגיות החמות ביותר עם אמנות עכשווית - חשיפת היצירות החדשות לקהל הרחב: שבת, 25.2, בין השעות 15:00 – 19:00 -בית ספר בסיס לאמנות, הרצליה.

קרא עוד...

"סימנים של אהבה" תערוכה מעוררת השראה לרגל יום האהבה. צילום: ברוך נבו

"סימנים של אהבה" - "אהבה" כמושג, להרבה מן האנשים הינו רגש ערטילאי בלתי ניתן להנמקה, אולם לרבים אחרים זהו דבש החיים, הסיבה לחיות. קשה להחזיק אהבה בידיים במובן הריאלי של המילה, שהרי לכאורה ה"אהבה" בלתי נראית, האמנם? ברבות הדורות והתפתחות הגזע האנושי, השכיל האדם לזהות את האהבה לא רק כנחלתו הבלעדית,

קרא עוד...

צילום יח"צ

מפגשי מוסיקה ואמנות במוזאון אשדוד לאמנות, בשיתוף הרכבים מהתזמורת הסימפונית אשדוד, ומרצים מובילים בתחום האמנות. מוזיאון אשדוד לאמנות פותח עונה נוספת של הסדרה המצליחה "שישי קלאסי" הכוללת סידרת מפגשי תרבות העוסקים באמנות הקלאסית- המוסיקה והציור. המוזיאון יארח הרכבים מהתזמורת הסימפונית אשדוד לקונצרטים ממיטב המלחינים הגדולים, בניצוחו של ראובן מוזס ובנוסף יתקיימו הרצאות על אמנים משפיעים מתקופת הרנסנס והבארוק, עם הדגמות באמצעות צלילים וקולות.

קרא עוד...

סיכום 60 שנות יצירה של האמן רפי משל

האמן רפי משל מסכם חיי יצירה שנפרשו על פני 60 שנה והגיעו מלבד לגיאורגיה, ארץ הולדתו ולישראל בה השתקע, גם לברלין, לקנדה ולדרום אמריקה. ספר יצירותיו המסכם את הקריירה שלו, מציג רישומי עיירה יהודית, ציורים פיגורטיביים ומופשטים, דיוקאנות ונופים מהארץ והעולם.

קרא עוד...

תערוכה חדשה מספרת את סיפור חייו של אילן רמון ז"ל

תערוכה חדשה מספרת את סיפור חייו של אילן רמון - התערוכה חושפת לראשונה את יומני הטיסה ממבצע הפצצת הכורים בעיראק שרידים מהתרסקות של מטוסי חיל האויר וציוד של נאס"א ששימש את רמון.

קרא עוד...

דִיבּורצִיור -  רבשיח חדש במסגרת סדרת המפגשים האמן יאיר גרבוז

דִיבּורצִיור - במסגרת סדרת המפגשים האמן יאיר גרבוז וחוקרת האמנות והאוצרת טלי תמיר, יפגשו יחד כדי לדבר על ציור אחד ולחלץ מתוכו מחשבות, הרהורים, הקשרים, אסוציאציות, שיחות ותובנות. הקבל מוזמן לקחת חלק פעיל ברב שיח על אחת היצירות אשר עיצבו את שדה האמנות הישראלית.

קרא עוד...