האסטרגלוס הוא אחד הצמחים המוכרים ברפואה הסינית המסורתית מזה אלפי שנים, מציינת הנטורופתית ג'ולי ברוך. הוא נחשב לבעל השפעה חזקה על פעילות מערכת החיסון, והוא נמצא בפורמולות סיניות רבות לטיפול במגוון בעיות כגון - מצבי חולשה, בעיות בדרכי הנשימה ובעיות עיכול.

קרא עוד...

סירופים "כף ש.ר.מ."

רשת בתי המרקחת "ש.ר.מ. פארם", המונה 108 בתי מרקחת קהילתיים בפריסה ארצית, מחזקת את מותג הבית של הרשת FEEL, ומשיקה מחדש את סדרת התכשירים לחורף "כף ש.ר.מ.", באריזות חדשות ומעוצבות, ומוצרים חדשים בסדרה.

קרא עוד...

ד''ר רונן ולגרין . צילום- גונן שמר

הכירופרקט ברשת מרפאות כללית רפואה משלימה במחוז הצפון, ומחבר הספר "לחיות ללא כאב", ד"ר רונן ולגרין, הינו בעל ניסיון ארוך שנים בטיפול בבעיות גב וצוואר, טוען מניסיונו כי הרמת חפצים בישיבה יוצרת עומס רב על מבנים אנטומיים בגב דוגמת דיסקים, שרירים, רצועות וגידים, ועלולה להסב להם נזק רב

קרא עוד...

ד''ר שי פסטרנק וטל בן שטרית. צילום- אלינור משלי

עשרות קשישים, המגיעים מדי יום למרכז הגמלאים "מילב" בחיפה, השתתפו השבוע ביום בריאות שנערך במתנ"ס הקהילתי בשכונת בת גלים ביוזמת מרפאת כללית רפואה משלימה במרכז הרפואי "לין" ונהנו מהרצאות וממגוון טיפולי רפואה משלימה

קרא עוד...

שילוב של צמחי מרפא - לעבור את החורף בשלום

אלו צמחי המרפא שיעזרו לכם לעבור את החורף בשלום - ג'ולי ברוך, נטורופתית של מותג תוספי התזונה Nutri Care מסבירה: החורף כבר כאן ואיתו גובר החשש להידבק ולחלות במחלות החורף הלא נעימות. מומלץ להכין את הגוף ולחזק את מערכת החיסון כדי להתגבר על המחלות, ולהתמודד מול הגורמים השונים מחוללי המחלות.

קרא עוד...

רפאל רוזנסקי - מטפל בדיקור סיני

זה לא סוד שבארץ המצב הביטחוני והכלכלי משפיעים עלנו לא בדיוק לטובה. מצב זה ידוע גם כ- Stress או בעברית דחק או מתח. כאשר אנחנו מתמודדים עם מתחים ברמה סבירה, המצב בעצם יעיל לפעילות השוטפת של הגוף ומסייע להתמודד עם קשיים וסכנות, אך כאשר הסטרס מתמשך לאורך זמן הוא עלול לגרום לבעיות שונים: חוסר שקט, כאבי ראש, חוסר מנוחה, חרדות, עליה בלחץ הדם, מחלות לב ועוד.

קרא עוד...