סדרת מנטה קליניק לחורףסדרת מנטה קליניק לחורף (צילום:מנטה קליניק)

רפואת הצמחים נחשבת לרפואה העתיקה בעולם. עדויות רבות של תרבויות מרחבי העולם, ומתקופות שונות לאורך ההיסטוריה, מתארות את סגולות צמחי המרפא, בהן עדויות מסין, מהודו, ממצרים, מיוון, מרומא ועוד. כמו כן בכתביו של הרמב"ם מהמאה ה-12 מצוין מגוון רב של צמחים המסייעים לבעיות רפואיות שונות. יותר ויותר חברות תרופות בוחנות כיום את צמחי המרפא ועורכות מחקרים כדי להבין את מנגנוני הפעולה של הצמחים ולהשתמש בהם בייצור תרופות חדשות.

קרא עוד...

מטפלת מוסמכת בדיקור סיני במרפאת כללית רפואה משלימה בקריון, מורן כהן צילום- עצמי

תושבת הצפון, שסבלה ממיגרנות קשות כל חייה, סיימה בימים אלה סדרת טיפולי דיקור סיני במרפאת כללית רפואה משלימה בקריון וציינה לשבח כי כבר לאחר הטיפול הראשון ע"י מטפלת בכירה מורן כהן, היא חשה הקלה מידית  הן בעוצמת הכאב והן  בתדירות, ואף דיווחה כי עברה מספר טיפולים "שהחזירו", לה לדבריה, "את איכות החיים"

קרא עוד...

ד''ר אנה קושניר צילום- דניאלה אסאדו

המכשיר החדש, שהוכנס לפעילות במרפאת כללית אסתטיקה בחדרה,  מאפשר את הטיפול היעיל ביותר לעיצוב הגוף, מיצוק העור, טשטוש הקמטוטים וסימני מתיחה (טריים) בטכנולוגיה בלתי פולשנית.

קרא עוד...

יום בריאות של בית חולים לבובות של כללית רפואה משלימה צילום- דנה כץ

צוות מרפאת כללית רפואה משלימה בנהריה, השתתף ביום בריאות שהתקיים על ידי שירותי בריאות כללית בשיתוף עם עיריית נהריה, ובית החולים לבובות שבנהריה, שכלל הפעלות לילדים,  מגוון  תחנות ומשחקים וכמובן מתנות שחולקו לילדים ע"י צוות מרפאת כללית רפואה משלימה בנהריה. נרשמה התעניינות ע"י ילדים והורים

קרא עוד...

מרפאת כללית רפואה משלימה קרית שמונה בתמונה עובדת מנהלה הדס וממלאת מקום מנהלת האדמיניסטרטיבית סילבי דהן צילום- עצמי

מרפאת כללית רפואה משלימה בקריית שמונה עברה לאחרונה למשכנה החדש והמפואר ברחוב ארלוזורוב 6 בעיר ומציעה למטופלים  5 חדרי טיפולים מרווחים ונוחים ביותר למגוון הטיפולים המוצעים במרפאה לרווחתם של המטופלים

קרא עוד...

מטפל אמיר לביא צילום- שקד לביא

באירוע חגיגי שהתקיים לציון השקת פרויקט ניהול לקוח של רשת מרפאות כללית רפואה משלימה במחוז הצפון, הוענקה למטפל בטווינא ועיסוי במרפאות נצרת עילית ועפולה אמיר לביא תעודת הצטיינות. מנהלת השירות והתפעול במרחב צפון אירית רון פינקס שיבחה את עבודתו, "אמיר לביא עובד במרפאה בנצרת עילית במשך כ-15 שנה ומגלה מקצועיות רבה ומסירות לעבודה ואף זוכה לשבחים רבים במרפאה בעפולה"

קרא עוד...