אימון אישי

(תזונה וכושר)
(צילום:Pixabay)

גוף יפה זה מה שכל גבר ואישה רוצים. הגוף החתיך, המנופח והשרירי, מושך תשומת לב נשית. הגוף החטוב והאלגנטי של האישה מושך את מראה הגברים. עם זאת, השגת מבנה גוף יפה אינה מלאכה קלה. גם לגברים וגם לנשים. למה זה? בואו נפרט.

(תזונה וכושר)
ליאור בראון, מומחית לאימוני כושר עם תוצאות, לנשים בלבד

הפרעת קשב, ריכוז והיפראקטיביות, או בקיצור הפרעת קשב (המוכרת כ-ADHD, Attention Deficit Hyperactivity Disorder), היא הפרעה נוירו-התפתחותית שתסמיני הליבה שלה הם: קשיי קשב וקשיי ריכוז, היפראקטיביות (פעלתנות יתר) ואימפולסיביות. עם זאת, לא כל התסמינים חייבים להופיע כדי לענות על הקריטריונים של אבחנת הפרעת קשב, שהינה שכיחה וקיימת בקרב כ-5%-10% מהאוכלוסייה, בכל שכבות הגיל. הפרעת קשב יכולה לבוא לידי ביטוי בכל תחומי החיים ועלולה להפריע בלמידה, בעבודה, ביחסים בין-אישיים ובפעילויות הטיפול העצמי.

(לימודים)

אימון אישי לא תמיד היה תחום פופולארי, אולם בשנים האחרונות, עם עליית עידן הניו-אייג' ועולם ההתפתחות האישית, עלתה קרנו של התחום.

(בארץ)
משרד הרווחה והשירותים החברתיים יפרסם מחר (יום שני, 21.6.2010) מכרז במסגרתו תופעל תוכנית ניסיונית של מערך הרווחה לפיה משפחות מובטלים יזכו לתוכנית ליווי אישית למשך שנה. מאמנים צמודים יכשירו אותם לנהל מחדש את משק הבית בדרך לעצמאות כלכלית וחזרה לשוק העבודה. הפיילוט יופעל בקרב 500 משפחות בישובים שונים ברחבי הארץ וילווה במחקר, הערכה ובקרה לבחינת יעילות התוכנית והשפעתה על המשפחות שיכללו במיזם