חושבים על הקמת אתר אך חוששים בגלל המחיר? תחשבו שוב!

רבים העסקים שהם הומלסים באינטרנט, ללא אתר וללא ייצוג מכובד כשבדרך כלל הסיבה היא כלכלית, ההוצאות העסקיות גבוהות וקשה לחשוב על פיתוח העסק גם באינטרנט, במאמר זה נסביר על הפתרון הייחודי לעסקים – אתרי תבנית של וורדפרס, חינמיים לחלוטין ומצוינים לעסק הקטן.

כלים

מה זה וורדפרס?

aעולם האינטרנט מביא אתו את הברכה הגדולה מכולם, וזה מידע רב חינמי המוגש בחופשיות לכל הדורש, וכמו המידע ישנם עוד מספר רב מאוד של שירותים, מוצרים ותוכנות חינמיות אותן ניתן להשיג בקלות וללא מאמץ. וורדפרס הינה אחת משיטות בניית אתרים החינמיים הקיימים בעולם, למעשה אתרי וורדפס היא גם אחת ממערכות בניית האתרים הפופולריים ביותר. מערכת זאת ידועה בהתאמה שלה לכללים של גוגל, כמו כן, ניתן להוסיף למערכת זאת אינספור תוספות חינמיות או בתשלום מינימאלי לשיפור ושדרוג המערכת, כגון: אלמנטים עיצוביים, חנות וירטואלית, פורומים, צ'אטים ועוד...

עיצובים חינמיים

למערכת בניית אתרים וורדפרס הפופולארית ניתן להוסיף אינספור תבניות עיצוב חינמיות, כך שעל מנת לקבל אתר מושלם וייחודי משלכם, כל שיישאר לכם לעשות הוא להוסיף את התמונות שלכם במקום התמונות בתבנית, להוסיף את התוכן שלכם במקום התוכן הקיים ובתוך דקות תוכלו לקבל אתרים יפיפיים ללא עלות.

ובכל זאת על מה משלמים

נכון, חינם לחלוטין זה לא, אז על מה כן משלמים? על האחסון כמובן. יחד עם זאת יש לזכור שאחסון של אתר וורדפרס מצריך עלות אחסון אתר זול במיוחד. עלות של אתר וורדפרס יכול לעלות בין 100 ל 300 שקל לשנה, תלוי בחברת האחסון, ובסוג האחסון.

יתרה מזאת, במידה ואתם מסתבכים מעט או שאין לכם את הזמן להקים אתר, תוכלו לשלם לחברה מקצועית לבניית אתרי וורדפרס כמו לדוגמא חברת פוקס סייט לעשות עבורכם את עבודת ההקמה. כך, תשלמו מחיר שאינו עולה על כמה מאות שקלים, בהתאם לסוג תבנית העיצוב ומורכבותה.

אם תרצו להקים אתר לבד תוכלו ללמוד על בניית אתרי וורדפרס מכמויות אדירות של סרטוני יוטיוב המלמדים מרמת מתחילים עד לרמה מקצועית כיצד לעשות את זה בצורה הטובה ביותר.

מדוע לא צריך אתר בומבסטי

למעשה רוב העסקים יכולים להסתפק בבניית אתר שנראה מכבד ויפה ולא צריכים אתרים בעיצוב אישי , אתרים מרהיבים עם דרישות מיוחדות, המתאימים לעסקים גדולים עם חנויות וירטואליות מורכבות וכו'. היופי נמצא בפשטות, כמה תמונות טובות, טקסט שיווקי והאתר מוכן.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS