במרכז האקדמי רופין בחרו לנצל את שטחו של האמפיתיאטרון המקומי (כאלף מטרים רבועים) ולהפוכו למייצג אומנותי. במהלך שבועיים שלמים וכמות של כארבע מאות ליטר צבע הפך האמפיתיאטרון לציור ענקי בצבעי הים והגלים.

את הרעיון ליצור את הציור הענקי יזמה נשיאת המרכז האקדמי, פרופ' שוש ארד. ביחד עם טובי בן הרצל, ראש המגמה לתקשורת אינטראקטיבית במרכז האקדמי רופין. במשך כשבועיים שקדו אמני הגרפיטי עודד מור ועידו פרנק מסטודיו "מור ארט" ותלמידים מהמגמה לתקשורת אינטראקטיבית - המכללה הטכנולוגית רופין עיצבו וצבעו את האמפיתיאטרון שכאמור משתרע על שטח של כאלף מטרים רבועים.

בחירת החומרים הייתה משימה בפני עצמה, הצבעים שנבחרו הם צבעי חנייה בעלי אורך חיים ארוך, עמידות גבוהה, כמו כן נבחרו עמודי מתכת, חבל גס המשדר תחושה ימית וחלוקי הנחל המשתלבים בקונספט של הציור.

צוות המשק של רופין עמל על הכנת המשטח והלוגיסטיקה, הציור שורטט ע"י בן- הרצל בעזרת חבלים שחורים, לאחר מכן רוססו קווי המתאר ואז החל תהליך הצביעה והמילוי בעזרתם של שני ציירי גרפיטי מקצועיים. המילוי נעשה בעזרת מכשיר הנקרא Air Less. טובי בן הרצל מסרה בתגובה: "הקמפוס ברופין הנו מקום דינאמי ושוקק חיים. המבנה דמוי האמפיתיאטרון ממוקם במרכזו ומהווה צומת בדרכם של הסטודנטים בין מבני הלימודים, הספרייה, התערוכות וכן, גם הקפה שלנו. בעיצוב העבודה רצינו להעביר את התחושה של התנועה של מרקם החיים, הזרימה והצבעוניות העליזה יחד עם ההרמוניה ותחושת הטבע שמאפיינת כל כך את רופין".

http://www.youtube.com/watch?v=IrrmrwX6VYA

http://www.youtube.com/watch?v=NKo1OC0HWKQ