סדרת הסמוזי האורגנית של חברת "ביו איטליה" - זכתה בתואר "מוצר השנה" לשנת 2020 בקטגוריית מחיות פרי וירק. ששת טעמי הפירות והירקות האורגניים הם ללא תוספת סוכר, חומרים משמרים או חומרים מלאכותיים

כלים
סדרת הסמוזי האורגנית של חברת "ביו איטליה". צילום - לירן אגסי
סדרת הסמוזי האורגנית של חברת "ביו איטליה". צילום - לירן אגסי

 

סדרת הסמוזי האורגנית של חברת "ביו איטליה" זכתה בתואר "מוצר השנה" לשנת 2020, בקטגוריית מחיות פרי וירק. הסדרה כוללת מחיות של פירות וירקות שגודלו ללא חומרי הדברה והנדסה גנטית, והם אינם מכילים תוספות של סוכר, חומרים מלאכותיים או חומרים משמרים. הסדרה מיובאת מאיטליה בידי חברת "רוצים את הטבע".

סקר "מוצר השנה", שנערך בקרב 2000 צרכנים בישראל, העניק לסדרה את התואר "פרס החדשנות", בקטגוריית מחיות פרי וירק.

הסדרה כוללת 6 טעמי סמוזי של פירות וירקות אמיתיים, בשילובים מגוונים:

תפוחי עץ (70%) ואוכמניות (30%) גזר (60%), משמש (25%) ודלעת (15%) תפוחי עץ (70%), קיווי (20%) ותרד (10%) תפוחי עץ (70%), תות שדה (20%) ובננה (10%) תפוח עץ (60%), אגס (30%) וברוקולי (10%) שזיף (100%)

המוצרים מכילים רק 100% פרי וירק והשילוב ביניהם מאפשר, גם למי שלא אוהב ירקות - ליהנות מיתרונותיהם. האריזה האישית הלחיצה מזמינה לצרוך פירות וירקות בנוחות, בכל מקום. לאריזה פקק בטיחותי מוברג, לסגירה חוזרת.

לאחסן במקום קריר. אחרי הפתיחה לאחסן במקרר. יש לצרוך עד יומיים לאחר הפתיחה.

מחיר: 5.90 – 6.90 ש"ח לאריזה במשקל 120 גרם (* סמוזי תפוחי עץ, אגס וברוקולי, במשקל 100 גרם).

כשר בהשגחת בית דין צדק דק"ק לונדון והמדינה ובאישור הרבנות הראשית לישראל.

להשיג ברשתות השיווק, בתי טבע וחנויות פרטיות ברחבי הארץ ובאתרים שלהם.

** פרסי "מוצר השנה" מוענקים בישראל זו השנה ה-15 ובעולם, מזה 31 שנים. המוצרים נבחרים בידי מדגם של צרכנים, המחווה דעתו על מוצרים ושירותים לפי מידת החדשנות והאטרקטיביות שלהם, כמו גם מידת שביעות הרצון מהשימוש בהם. מי שקיבל את הציון המשוקלל הגבוה בכל קטגוריה, מוכתר בתואר מוצר השנה בתחומו.

עדכונים אחרונים