הביקוש בתחום העיצוב גרפי הוא עצום מאוד, נוכל לראות את זה על ידי מודעות של דרושים בפייסבוק או באתרי אינטרנט שונים, כיום ישראל סובלת ממחסור עצום וכל חודש נוכל לראות מעל 20,000 משרות בתחום העיצוב גרפי שעדיין לא מצאו להם כוח אדם איכותי שייתן מענה הולם לתחום הזה. הביקוש יצר עלייה מטורפת של שכר בתחום וכיום מעצבים גרפיים ללא ניסיון יכולים להתחיל עם שכר של עשרת אלפים ש"ח נטו. כדי להיות מעצבים גרפיים תצטרכו ללמוד את חוקי העיצוב תוך שימוש בתוכנות של חברת אדובי.

כלים

 

יסודות העיצוב ולמידת השפה החזותית בתקשורת חזותית

לימודי עיצוב גרפי יכולים להיות במכללות לעיצוב גרפי או בתי ספר לגרפיקה ממוחשבת וגם בשיטת לימודים אונליין מהבית עם מורים פרטיים שמחוברים ישירות למחשב שלכם ומסבירים לכם צעד אחר צעד את עולם העיצוב גרפי, הכנו לכם במיוחד שיעורי הסבר איך לומדים כיום עיצוב גרפי אונליין וכל זה מהבית ללימודי תעודה מקצועיים ותיק עבודות שיפתח לכם דלתות בתעשיית העיצוב גרפי והייטק יחדיו. במסגרת לימודי העיצוב תלמדו את השפה העיצובית תוך שימוש בתוכנות לעיצוב גרפי של חברת אדובי. הבנת השפה החזותית תוך פיתוח היצירתיות בתחום הוא הדבר החשוב ביותר כדי להצליח בתחום העיצוב גרפי מקצועי.

במה עובדים מעצבים גרפיים

בתקופת הלימודים ובעבודה לאחר מכן אתם תעבדו בתוכנות לגרפיקה ממוחשבת של חברת אדובי, התוכנות המבוקשות בתחום הם: פוטושופ, אילוסטרייטור ותוכנת אינדיזיין, כל תוכנה יש לה תקפיד אחר בקריירת הגרפיקאים, ההכשרה המקצועית תכלול את הבנת עולם העיצוב תוך מתן דגש רחב על איך הולך העיצוב ואיפה משתמשים בזה. תלמדו כיצד לעצב לוגואים לקידום מכירות וכמובן שיווק של עסקים באמצעות מודעות עיצוביות שהבסיס שלהם תמונה או עיטורים גרפיים לניפוח הגרפיקה בעיצוב. תחום מרתק מאוד למי שאוהב את עולם האמנות הדיגיטלית.

העבודה בתחום העיצוב גרפי - לעבוד כפרילנסרים מהבית או במשרדי פרסום

בגלל המחסור העצום היום בתחום הגרפיקה ממוחשבת תוכלו לשלב בין עבודה במשרד פרסום או לעבוד בתחום הזה דרך האינטרנט וכל זה מהבית, כל אחד לפי היכולות שלו, זה לא משנה המיקום של המעצבים הגרפיים היות וכל העבודה בסופו של דבר היא דרך האינטרנט, לדוגמה המעצב הגרפי יכול לגור באילת בעוד הלקוח יושב באזור הצפון, בתחום העיצוב גרפי תוכלו לעבוד בחברות הייטק בעיצוב אפליקציות או במשרדי פרסום אינטרנטיים לקידום עסקים דרך האינטרנט או שיווק לעולם הדפוס, בתחום העיצוב גרפי העבודה היא בשפע היות והטכנולוגיה לא הולכת לעצור, אפשרויות הקידום אדירות בתחום זה היות וכל הזמן יש שינויים בתחום ההייטק ועיצוב גרפי יחדיו. השכר הוא מתגמל מאוד ותמיד תוכלו לשלב עבודה מהבית או לשלב קריירה של שכירים וגם עבודה מהבית תוך כדי.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS