אם אתם מתעניינים בעיצוב גרפי, אתם מתעניינים מן הסתם מה זה אינדיזיין כמו שאר התוכנות – אדובי פוטושופ, אדובי אילוסטרייטור ואחרות. אינדיזיין היא תוכנת הוצאה לאור שולחנית, תוכנה שמאפשרת לייצא מסמכים בפורמט PDF, תומכת בטיפוגרפיה וביוניקוד והיא שונה בממשק שלה מאשר פוטושופ ואילוסטרייטור. אינדיזיין היא עוד תוכנה מבית חברת אדובי מערכות, חברת תוכנות הגרפיקה המובילה בעולם, וזו תוכנה אשר כל מעצב גרפי חייב להכיר וחייב לדעת לעבוד איתה ביעילות. אם אתם תוהים מה זה אינדיזיין תוכלו לגלוש ברשת ולראות אין ספור דוגמאות של התוצאות שלה ומה שחשוב הוא שתדעו שאתם צריכים להשקיע לא מעט, צריכים להתמיד בשביל להגיע לתוצאות.

כלים

 

הכירו את האחיות – אילוסטרייטור ופוטושופ.

אינדיזיין היא אומנם תוכנה שעומדת בפני עצמה, תוכנה אשר ניתן לעשות איתה לא מעט, אך עם כל הכבוד לה, בשביל להיות מעצבים גרפיים צריך גם ללמוד תוכנות נוספות כמו אילוסטרייטור ופוטושופ. את פוטושופ רובינו מכירים, תוכנת עיבוד התמונות המתקדמת ביותר בעולם, תוכנה שעולה בהרבה על כל התוכנות והאפליקציות לנייד שפותחו בשנים האחרונות. היא עובדת על פיקסלים והיא מאפשרת לעצב, לתקן ולעבד כל תמונה שהיא. ואילוסטרייטו? אילוסטריטור היא האחות הגדולה, זו שיש לה כמה יכולות ייחודיות ובאמצעותה ניתן לעצב לוגואים, תלת מימד, לצייר ולעשות עוד דברים אחרים. אילוסטרייטור היא תוכנה ווקטורית וככזו, אפשר להגדיל כמה שרוצים את התמונה שעובדים עליה באמצעותה בלי לפגוע באיכות של התמונה.

למה לכם להיות מעצבים גרפיים?

למה באמת? הרי לא חסר מקצועות שאפשר ללמוד...טוב זה כמובן לא ברצינות, הרי התכנסנו כאן היום בשביל להבין מה זה אינדיזיין וגם למה כדאי ללמוד את התוכנה כמו גם תוכנות גרפיקה נוספות. התשובה פשוטה, כי העולם הולך לכיוון הזה. היום הכול מעוצב או יהיה מעוצב, היום יש ביקוש למעצבים גרפיים בלי סוף הן לזירת האופליין והן לזירת האונליין. אם תהיו מעצבים גרפיים תהיה לכם עבודה בשפע, רק נשאר לכם דבר קטנטן לעשות...

ללמוד.

ואיפה לומדים? אצלנו בסטודיו עם מורה פרטי.

למה דווקא אצלנו?

כי אנו מרכזים את המורים הפרטיים הטובים ביותר לגרפיקה במקום אחד. One stop shop לכל תוכנות הגרפיקה. המורים שלנו בעלי ניסיון רב והם עוסקים בגרפיקה ביום יום שלהם, הם חיים בתשוקה את עולם העיצוב והם ישמחו להעביר לכם אותו. במהלך הלימודים תכינו תיק עבודות מרשים אותו תוכלו להציג לכל דורש, מה שיאפשר לכם דריסת רגל בעולם העבודה.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

עדכונים אחרונים

יול 02, 2020

תכנון קרייקה בעיצוב פנים

מוצאים את עצמכם מתעניינים בתחום העיצוב? יש לכם טאץ׳ אישי ועין חדה לשלב צבעים? יש בכם…
אפר 23, 2020

ד"ר רון ברנט מונה לתפקיד מנהל המחלקה לרפואה דחופה במרכז שניידר

הנהלת מרכז שניידר הודיעה על מינוי חדש בבית החולים: ד"ר רון ברנט מונה לתפקיד מנהל המחלקה…
דצמ 18, 2019

תואר ראשון בחינוך למען דור העתיד

ככול שהעולם בו אנו חיים משתנה ומתאים את עצמו לעתיד הטכנולוגי, כך גם דרכי ההוראה וחומרי…
דצמ 11, 2019

כיצד אפשר להשלים כיום בגרויות

לא מעט אנשים אשר אינם סיימו בתיכון את כלל הבגרויות אשר נדרשו להם על מנת שיקבלו תעודת…
נוב 12, 2019

עבודות סמינריון ולימודים

סמינריון, עבודות סמינריון, עבודה סמינריונית, כתיבת סמינריון, כתיבת עבודות, כתיבת עבודה…