חברת שובל מתחמי מגורים בע"מ, מקבוצת שובל שבבעלותו של היזם משה מילר, מדווחת על כך שנמשכות בקצב מואץ עבודות ההקמה של הבניין היוקרתי ברחוב אהוד 17 בחיפה שיכלול 11 יח"ד בסטנדרטים גבוהים עם מפרט יוקרתי ויציע תמהיל דירות מגוון של- 3 ו-5 חדרים עם גינות גדולות ודירות 5 חדרים עם מרפסות, 14 מ"ר פנטהאוז ענק. בימים אלה הסתיימו העבודות לבניית החניון התת קרקעי בפרויקט, כאשר לכל דירה יוצמדו 2 חניות. מחירי הדירות החל מ- 2,100,000 ₪

כלים

 

הבעלים והיו"ר של קבוצת שובל משה מילר, אומר, "מדובר בפרויקט הדגל של חברת שובל בכרמל בחיפה, פרויקט בוטיק שבו מוקמות 11 יח"ד בלבד! התכנון בפרויקט מוקפד ביותר, איכות הבניה ברמה גבוהה וכמובן מפרט מיוחד ויוקרתי כאשר חלק מהדירות משקיפות לנוף מרהיב לים". סמנכ"ל השיווק והפיתוח העסקי בקבוצת שובל ישי רוט מדגיש, "הפרויקט מלווה בפיקוח הדוק של מכון התקנים". הפרויקט תוכנן ע"י האדריכל אלי ניסן ומשווק ללא עמלת תיווך ע"י מורג נכסים, הליווי המשפטי ע"י משרד עורכי הדין רון ברנט ושות'.

קבוצת שובל היא מקבוצות הבנייה המובילות בישראל בתחומי הבניה והיזמות. הקבוצה נוסדה בשנת 1985 ע"י משה מילר, פעילויות הקבוצה מתבצע באמצעות שובל הנדסה ובניין בע"מ שהוא הזרוע הביצועית של הקבוצה, ושובל מתחמי מגורים בע"מ - הזרוע היזמית שלה.

שובל מתחמי מגורים בע"מ:

מתמחה בתחומי היזמות למגורים וההתחדשות העירונית, לרבות פינוי בינוי, תמ"א 38, הריסה ובנייה, יזמות ופיתוח של שכונות מגורים, החל מרכישת הקרקעות, דרך התכנון ועד להקמה ולמסירה של מבני מגורים ומסחר.

הודות ליכולות הביצוע החזקות של החברה האחות, שובל הנדסה, פרויקטי החברה מתבצעים במסגרת לוחות הזמנים, באיכות בנייה גבוהה ותוך מעורבות "בכל מסמר שתוקעים בבניין" ומפרט טכני מקסימלי, המייתר את הצורך בהוצאות נוספות על שדרוגים מצד הרוכשים. לחברה יש צוות שירות לקוחות מיומן וקשוב, המספק מידע ופתרונות לכל בעיה של הרוכשים בכל שלב בדרך, לרבות טיפול בתיקוני בדק באמצעות צוותים ייעודיים ומקצועיים של החברה.

במהלך השנים האחרונות, החברה ממנפת את הניסיון, הידע והמוניטין שלה לביצוע פרויקטי "מחיר למשתכן", על רקע אמונתה ביעילות הכלכלית והחברתית של פתרון זה עבור כלל הצדדים המעורבים. הודות לניסיון ולמוניטין שלה, שובל נהנית מביקושי-יתר לפרויקטים שהיא מציעה במסגרת זה ומתהליך עבודה מסודר וחלק מול הגופים הסטטוטוריים והממשלתיים.

פרויקטים נבחרים ביזמות:

באר שבע טאצ' - בשכונת פארק באר שבע, הקמת 815 יחידות דיור + 3,500 מ"ר מסחרי.

קרית ים - בשכונת גלי ים, הקמת 340 יחידות דיור.

שובל על הרכס - ברכסים עם 124 יחידות דיור.

שובל טאצ' - קרית ביאליק, הקמת 38 יחידות דיור.

שובל בכרמל חיפה - 11 יחידות דיור יוקרתיות.

שובל במושבה - פרדס חנה-כרכור- פרויקט מגורים, הקמת 27 יחידות דיור + שטח מסחרי בלב המושבה בכרכור.

אלוני צורן - פרויקט הכולל 30 יח"ד יוקרתיות בצורן הוותיקה.

שובל הנדסה ובניין בע"מ:

מתמקדת בתכנון-ביצוע של מרכזים לוגיסטיים, מבני ציבור, מרכזים מסחריים, מבני תעשייה ומשרדים. בעלת הסיווג הקבלני הגבוה ביותר – ג'5 – וקבלן מוכר של משרד השיכון. לחברה ניסיון רב-שנים בהקמה של מבנים מורכבים, והיא מספקת ללקוחותיה פתרון מקיף למימוש חזונם-אשר כולל את היבטי התכנון, הטיפול בכלל ההיבטים המנהליים, לרבות אישורים והיתרים, והביצוע עד גמר. הניסיון הרב של החברה בשוק הבנייה הדינמי והבלתי צפוי מאפשר לה לצפות מראש, להיערך ולהתמודד עם מגוון רחב של אירועים בלתי מתוכננים להשגת מימוש דקדקני של חזון הלקוח במחיר המוסכם ובמסגרת לוח הזמנים.

פרויקטים נבחרים בתחום הביצוע:

רמת סיב - מבנה משרדים שנבנה בשיטת תכנון ביצוע וכולל 3 מרתפי חניה, קומה מסחרית ובניין משרדים, בשטח כולל של 35,000 מ"ר.

שופ טיים - מבנה הכולל חניון תת קרקעי בשטח של 30,000 מ"ר, שתי קומות מסחר ושתי קומות משרדים, אשר מהווים את תחילתו של מגדל שיתנשא לגובה של 30 קומות.

יוקה פארק - מבנה תעשיה בשיטת תכנון ביצוע בשטח של 48,000 מ"ר הכולל 4 מבני תעשייה. המבנים מחולקים ל- 12 יח' כ"א וכוללים גלריות לאחסנה ותעשיה. הפרויקט נבנה עבור קבוצת רכישה.

משולש כפר סבא- - מבנה משרדים בשיטת תכנון ביצוע בשטח כולל של 50,000 מ"ר. מבנה בעל 5 קומות חניון תת קרקעי, קומת מסחר ו - 24 קומות משרדים.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS