כל מי שקשור בכל דרך שהיא לעולם היופי, האיפור והטיפוח כבר יודע שאיפור קבוע זה הדבר החם ביותר. בניגוד לטרנדים אחרים שעוררו סערה וחלפו כלעומת שבאו – טכניקת האיפור הקבוע תישאר כאן זמן רב מאד ואפילו לנצח. גברים ונשים כאד נעזרים בה כיום ולא רק זה – יש כאלה שרואים בה הצלה של ממש, שכן בזכות פעולות שונות של האיפור הקבוע אפשר – פשוטו כמשמעו – להישאר מאופרים ובעלי מראה מוקפד ומטופח כל הזמן, בלי שיש צורך לחזור על פעולה זו או אחרת מדי יום או מדי כמה שעות.

כלים

 

מהו האיפור הקבוע?

כשמו כן הוא – מדובר בטכניקה חדשנית המבוססת על עיקרון הקעקוע שבעזרתה אפשר ממש לצייר על עור הפנים אפקטים של איפור – צלליות, תיחום השפתיים או אפילו יצירת אייליינר קבוע. התוצאה – יצירת מראה מאופר לכל דבר ועניין, מה שחוסך מהנשים זמן רב וגם לא מעט כסף, שכן אין הן צריכות להמשיך לעשות שימוש קבוע ויומיומי בתכשירי איפור שונים. נשאלת השאלה – איך אפשר ללמוד את התחום ולהעמיק את הידע בו, על מנת להציע שירותים מעולים, כאלה שיתבררו אפילו כמצילי נפשות.

לימודי איפור קבוע

מכיוון שמדובר, כאמור, בטכניקה המזכירה את פעולת הקעקוע – יש חשיבות עצומה היכן וממי לומדים על התחום. חשוב לוודא שהמקום בעל רישיון עסק, שמדובר בבית ספר מסודר המציע כמה וכמה קורסים באותו התחום (קוסמטיקה ו/או טיפוח) ורצוי שהמקום גם ייתן תמיכה לבוגרות שלו לאחר סיום הלימודים, שכן תמיכה וסיוע כאלה עשויים להתפרש כמקצועיים מאד והמקום בכללותו ייראה כרציני, שדואג להשתלבות של הבוגרות בשוק העבודה לאחר הלימודים.

מה צריכים להיות נושאי הלימוד?

למרות שמדובר בנושא מאד ממוקד ומסוים – חשוב שיהיו כמה שיותר תכנים ונושאי לימוד על מנת להעשיר את הידע של התלמידות ולאפשר להן פיתוח מחשבה עצמאית ויצירתית. באיפור קבוע יש משקל מכריע לדעתה של מי שמבצעת את הטיפול ולכן חשוב מאד שיהיו לה כמה שיותר רעיונות או מקורות להשראה שבסופו של דבר יוכלו לסייע לה לקבל החלטות עבור המטופלות שעבורן היא תבצע את האיפור. לכן חשוב שתכני הלימודים יהיו עשירים, מגוונים, מקיפים וכאלה שייתנו תמונה רחבה מאד של הסתכלות ובחינה. כמובן שגם התחושה הטובה, החיובית והתומכת לאורך הקורס חשובה ומהותית על מנת שהתלמידות ירגישו שיש מי שרוצה בטובתם והצלחתן. מכאן שבחירת מקום הלימודים היא החלטה המבוססת על כמה פרמטרים.

ביוטי לוק הינה האקדמיה היחידה בארץ שמאפשרת לתלמידיה להמשיך ללמוד גם כשהקורס הסתיים ללא תוספת של תשלום, ותוכלי לבחור בין מגוון קורסי טיפוח ויופי באקדמיה.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

עדכונים אחרונים

אוג 22, 2018

תגי שם לכנסים זה היסטוריה – עוברים לכרטיסים חכמים

תגי שם משחקים תפקיד חשוב ביצירת קשרים עסקיים בכנסים. ברגע שיש תג עם שם, המשתתף מזוהה…
יונ 27, 2018

האתגר המקצועי הבא

שוק העבודה המודרני מתאפיין בדינאמיות וכדאי לנצל אותה כאשר מרגישים מיצוי, חוסר סיפוק או…
אפר 23, 2018

ד"ר קובי מיכאל מהמכון לביטחון לאומי מצטרף לקריאת איתי סהר: להקים אוניברסיטה באשקלון

ד"ר קובי מיכאל מהמכון למחקרי ביטחון לאומי באוניברסיטת תל אביב, תושב אשקלון ואיש אקדמיה…
אפר 09, 2018

איתי סהר לבנט: הגיע הזמן לאוניברסיטה באשקלון

הבשילו התנאים להקמת אוניברסיטה אוניברסיטה רב-קמפוסית באשקלון.
מרס 28, 2018

הדרך הקלה לבגרות מלאה!

בגרויות – לרובנו המילה הזו מזכירה את ימי התיכון העליזים ואת המורים למתמטיקה או ביולוגיה,…
פבר 21, 2018

איפה כדאי ללמוד איפור קבוע?

כל מי שקשור בכל דרך שהיא לעולם היופי, האיפור והטיפוח כבר יודע שאיפור קבוע זה הדבר החם…