כל מי שקשור בכל דרך שהיא לעולם היופי, האיפור והטיפוח כבר יודע שאיפור קבוע זה הדבר החם ביותר. בניגוד לטרנדים אחרים שעוררו סערה וחלפו כלעומת שבאו – טכניקת האיפור הקבוע תישאר כאן זמן רב מאד ואפילו לנצח. גברים ונשים כאד נעזרים בה כיום ולא רק זה – יש כאלה שרואים בה הצלה של ממש, שכן בזכות פעולות שונות של האיפור הקבוע אפשר – פשוטו כמשמעו – להישאר מאופרים ובעלי מראה מוקפד ומטופח כל הזמן, בלי שיש צורך לחזור על פעולה זו או אחרת מדי יום או מדי כמה שעות.

כלים

 

מהו האיפור הקבוע?

כשמו כן הוא – מדובר בטכניקה חדשנית המבוססת על עיקרון הקעקוע שבעזרתה אפשר ממש לצייר על עור הפנים אפקטים של איפור – צלליות, תיחום השפתיים או אפילו יצירת אייליינר קבוע. התוצאה – יצירת מראה מאופר לכל דבר ועניין, מה שחוסך מהנשים זמן רב וגם לא מעט כסף, שכן אין הן צריכות להמשיך לעשות שימוש קבוע ויומיומי בתכשירי איפור שונים. נשאלת השאלה – איך אפשר ללמוד את התחום ולהעמיק את הידע בו, על מנת להציע שירותים מעולים, כאלה שיתבררו אפילו כמצילי נפשות.

לימודי איפור קבוע

מכיוון שמדובר, כאמור, בטכניקה המזכירה את פעולת הקעקוע – יש חשיבות עצומה היכן וממי לומדים על התחום. חשוב לוודא שהמקום בעל רישיון עסק, שמדובר בבית ספר מסודר המציע כמה וכמה קורסים באותו התחום (קוסמטיקה ו/או טיפוח) ורצוי שהמקום גם ייתן תמיכה לבוגרות שלו לאחר סיום הלימודים, שכן תמיכה וסיוע כאלה עשויים להתפרש כמקצועיים מאד והמקום בכללותו ייראה כרציני, שדואג להשתלבות של הבוגרות בשוק העבודה לאחר הלימודים.

מה צריכים להיות נושאי הלימוד?

למרות שמדובר בנושא מאד ממוקד ומסוים – חשוב שיהיו כמה שיותר תכנים ונושאי לימוד על מנת להעשיר את הידע של התלמידות ולאפשר להן פיתוח מחשבה עצמאית ויצירתית. באיפור קבוע יש משקל מכריע לדעתה של מי שמבצעת את הטיפול ולכן חשוב מאד שיהיו לה כמה שיותר רעיונות או מקורות להשראה שבסופו של דבר יוכלו לסייע לה לקבל החלטות עבור המטופלות שעבורן היא תבצע את האיפור. לכן חשוב שתכני הלימודים יהיו עשירים, מגוונים, מקיפים וכאלה שייתנו תמונה רחבה מאד של הסתכלות ובחינה. כמובן שגם התחושה הטובה, החיובית והתומכת לאורך הקורס חשובה ומהותית על מנת שהתלמידות ירגישו שיש מי שרוצה בטובתם והצלחתן. מכאן שבחירת מקום הלימודים היא החלטה המבוססת על כמה פרמטרים.

ביוטי לוק הינה האקדמיה היחידה בארץ שמאפשרת לתלמידיה להמשיך ללמוד גם כשהקורס הסתיים ללא תוספת של תשלום, ותוכלי לבחור בין מגוון קורסי טיפוח ויופי באקדמיה.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

עדכונים אחרונים

יול 02, 2020

תכנון קרייקה בעיצוב פנים

מוצאים את עצמכם מתעניינים בתחום העיצוב? יש לכם טאץ׳ אישי ועין חדה לשלב צבעים? יש בכם…
אפר 23, 2020

ד"ר רון ברנט מונה לתפקיד מנהל המחלקה לרפואה דחופה במרכז שניידר

הנהלת מרכז שניידר הודיעה על מינוי חדש בבית החולים: ד"ר רון ברנט מונה לתפקיד מנהל המחלקה…
דצמ 18, 2019

תואר ראשון בחינוך למען דור העתיד

ככול שהעולם בו אנו חיים משתנה ומתאים את עצמו לעתיד הטכנולוגי, כך גם דרכי ההוראה וחומרי…
דצמ 11, 2019

כיצד אפשר להשלים כיום בגרויות

לא מעט אנשים אשר אינם סיימו בתיכון את כלל הבגרויות אשר נדרשו להם על מנת שיקבלו תעודת…
נוב 12, 2019

עבודות סמינריון ולימודים

סמינריון, עבודות סמינריון, עבודה סמינריונית, כתיבת סמינריון, כתיבת עבודות, כתיבת עבודה…