"מדגל" מבית פלסאון, מהמובילות בתחום הברזים בישראל, השיקה לקראת החגים קולקציה חדשה של ברזי מטבח בסדרת "גליל", המציגה חדשנות, נוחות מירבית בעבודה במטבח ועיצובים יפהפיים.

כלים
ברז גליל למטבח עם לחצן  להפעלה - לשימוש נוח במטבח (צילום:חברת מדגל)
ברז גליל למטבח עם לחצן להפעלה - לשימוש נוח במטבח (צילום:חברת מדגל)

הקולקציה החדשה של הברזים כוללת שני דגמים מיוחדים:

האחד הוא ברז מטבח מתקדם הכולל לחצן ייעודי הממוקם ליד הפייה של הברז ומאפשר לפתוח ולסגור את הברז בלחיצה קלה, בקלות ובנוחות, במינימום נגיעה בברז.

הברז כולל גם ידית רגילה להפעלה של הברז, אם יש העדפה לשימוש בידית – לפי הנוחות והצורך. הברז החדש מעניק חוויית שימוש קלה ונוחה בזמן ההכנות והבישולים במטבח. כמו כן, הוא מוצע בקו עיצוב ישר ואלגנטי המוסיף לעיצוב המטבח.

בנוסף, התקנת הברז היא פשוטה וקלה, בהתקנה עליונה המאפשרת להתקין את הברז ב-5 פעולות פשוטות ב-5 דקות.

דגם נוסף שמשיקה "מדגל" בסדרת ברזי "גליל" הוא ברז מטבח גבוה ואלגנטי בקו עיצוב מעוגל, במראה יוקרתי. הברז נוח לשימוש – הוא נשלף ויש בו שני מצבי זרימה.

ברז גליל למטבח בעיצוב אלגנטי - גבוה ומעוגל (צילום:חברת מדגל)ברז גליל למטבח בעיצוב אלגנטי - גבוה ומעוגל (צילום:חברת מדגל)

מדגל מעניקה 7 שנות אחריות לברזים.

מחירים: ברז "גליל" המופעל בלחיצה: 1288 ₪, ברז "גליל" גבוה נשלף: 1671 ₪.

להשיג בחנויות הקרמיקה המובחרות ברחבי הארץ.

"מדגל" היא מהמובילות בתחום הברזים בישראל משנת 1973. (באוגוסט 2015 נרכשה מדגל על ידי חברת פלסאון ישראל). מעל 40 שנה של פעילות פיתוח, ייצור וייבוא הופכות את מדגל למובילה בתחום הברזים – בעיצוב, באיכות, בטכנולוגיה ובשירות. בכל שנותיה חרטה "מדגל" על דגלה דינמיות והתחדשות. מדגל עוקבת כל העת אחר מגמות העיצוב והפתרונות בעולם ובישראל, כדי לתת מענה עיצובי ופרקטי ללקוחותיה. מדגל מספקת מגוון פתרונות למגזר הפרטי בתחום ברזי המטבח והאמבט. כמו כן ברזי מדגל הם סטנדרט קבלנים בבנייה הרבויה החדשה. שמה של מדגל הולך לפניה בזכות השירות המעולה שהיא מספקת ללקוחותיה לאורך השנים, תוך הקפדה על אספקת מוצרים איכותיים ביותר במחירים הוגנים ומשתלמים.