בשורה לנהגי המשאיות: מוסך מומחה ראשון למשאיות בישראל בתחילת השנה יצא לדרך פרויקט "מוסכי המומחה", שנועדו לספק לראשונה שירותי אחזקה ותיקונים איכותיים אך פחות יקרים לכלי רכב. מדובר במהלך שעליו עבדו במשרד התחבורה ובאיגוד המוסכים יותר משנתיים, וכעת, כאשר חמישה מוסכים כאלה כבר פועלים למכוניות פרטיות, ניתן הרישיון הראשון למוסך מומחה למשאיות. ביום רביעי, 14 בדצמבר, יערך במוסך "אלון" שבצומת כנות טקס שבו יוכרז כמוסך מומחה הראשון בישראל למשאיות. מוסך אלון יטפל במשאיות מסוג מרצדס ואיווקו אשר יוזילו את חייהם של בעלי משאיות פרטיים או מסחריים באחוזים רבים.

מוסך מומחה ראשון למשאיות בישראל
מוסך מומחה ראשון למשאיות בישראל

ההוזלה מתאפשרת מכך שהקבוצה עוסקת גם ביבוא חלקי חילוף ומגלגלת את החיסכון של פערי התיווך ישירות לבעלי הרכבים. הוזלה נוספת מתאפשרת בתמחור שעות העבודה של הצוות המטפל מאחר והקבוצה אינה כפופה לשעתוני עבודה יקרים של מוסכי יבואן. החלפים המוזלים ביותר הם אלו שהשימוש בהם בתדירות גבוהה, לדוגמה פילטרים, שמנים , בלמים ועוד כאשר הפער במחירים יהיה בין 20-30% על פי הערכות החברה.

המוסך מחזיק גם במחשבי אבחון תקלות תוכנה מקוריים של יצרני הרכב ומציע את השרותים בעלויות פחותות משמעותית ממחירי היבואנים בארץ. בדיקות המחשב במוסך אלון יינתנו בחינם ללקוחות, לעומת חיוב של מאות שקלים עבור כל בדיקה במוסכי היבואן. לקבוצת אלון הסכמים עם חברות ביטוח לרכישת משאיות לאחר תאונה שמאפשרים להציע חלפים מקוריים משומשים במחיר מוזל במיוחד. כדי לקצר את זמן ההמתנה לסיום הטיפול והחזרת המשאית לעבודה הקבוצה מחזיקה במלאי חלפי המשאיות הגדול בישראל, בנוסף לחלפים המשומשים אלון מבצעת יבוא מקביל לחלקים מקוריים וחלקים תחליפים.

כמו כן יפעל שירות 24/7 בעל מוקד טלפוני אקטיבי שזמין כל שעות היממה ללקוח. המוקד הינו מוקד פעיל שיודע להפעיל את המערכות של הקבוצה על מנת לתת שירות ללקוח, החל מסיוע טלפוני, דרך שליחת ניידת חילוץ לכל מקום בארץ על מנת לתקן את הרכב במקום. בנוסף במקרה שלא ניתן לתקן את הרכב במקום המוקד שולח גרר לגרירת הרכב למוסך הקרוב. קבוצת אלון פועלת יותר מ-40 שנה בענף המוסכים מתוכם המוסך שימש במשך יותר מ-30 שנה כמוסך מורשה יבואן למשאיות מרצדס, ואיווקו, בעלי המקצוע במוסך הם בעלי היכרות מעמיקה עם רכבי מרצדס ואיווקו אותם הם שירתו במשך עשרות שנים, בנוסף המוסך הינו חלק מרשת מוסכים המונה 16 מוסכים בפריסה ארצית מקרית שמונה ועד אילת והינו חלק מקבוצת אלון, קבוצה גדולה הפועלת בנוסף לתחום הרכב גם בתחום הנדל"ן וההשקעות בארץ ובחו"ל.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS