ישפרו פלאנט באר שבע ותנועת הנוער בית"ר בשיתוף פעולה ייחודי לחורף הקרוב - ישפרו פלאנט, מתחם הבילוי והתרבות החדש בבאר שבע קיים שיתוף פעולה ייחודי מסוגו עם תנועת הנוער בית"ר. במסגרת השת"פ התקיים אירוע לתלמידי כיתות ז'-י' ובמסגרתו נהנו חניכי התנועה מערב מגבש שבמהלכו הוקרן סרט פעילות על תנועת בית"ר. לאחר מכן צפו יחד בסרט במתחם ה"יס פלאנט" החדש ועם סיומו של הערב התקיים מסדר מחוזי של כל המעוזים בתנועה בבאר שבע בראשותו של מנהל התנועה במחוז דרום, דרור מירב.

כלים
ישפרו פלאנט באר שבע ותנועת הנוער בית"ר בשיתוף פעולה ייחודי לחורף הקרוב
ישפרו פלאנט באר שבע ותנועת הנוער בית"ר בשיתוף פעולה ייחודי לחורף הקרוב

שיתוף פעולה זה הינו יוזמה של מנכ"לית הישפרו פלאנט, פאני ברביבאי בחוס מתוך מחשבה על בני הנוער ולחשוף אותם לאפשרויות הבילוי הרבות בבאר שבע ולאפשר להם הנאה כהטבה על מעורבותם החברתית והקהילתית.

פאני ברביבאי בחוס, מנכלי"ת הישפרו פלאנט: "אני מברכת על שיתוף הפעולה עם תנועת הנוער. יש לנו נוער ערכי ואיכותי ומגיע לו ליהנות גם מרגעי פנאי. אני יכולה להבטיח כי כל מי שנרשם לערב זה נהנה ממגוון הטבות ומבצעים להם דאגנו מבעוד מועד בחנויות המתחם ומצ'ופר ייחודי".

דרור מירב, מנהל מחוז דרום של התנועה: "אני שמח ונרגש על שיתוף הפעולה הפורה עם מתחם הישפרו פלנט בבאר שבע, במציאות של היום זה לא מובן מאליו שמוקירים את הנוער ותרומתו לקהילה. אנחנו נמשיך לחנך את הדור הצעיר לערכי אהבת הארץ ושירות למדינה ולא נשכח מידי פעם גם לפרגן להם בפעילויות חברתיות אטרקטיביות ומשתלמות בחסות חברות כמו הישפרו פלנט שפותחים את ליבם לנוער האיכותי שלנו".

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS