כך אמר יו"ר המחנה הציוני ח"כ יצחק (בוז'י) הרצוג באירוע הרמת כוסית בסניף המפלגה בבאר שבע ביום רביעי האחרון.

כלים
הרמת כוסית במפלגת העבודה. צילום יח"צ
הרמת כוסית במפלגת העבודה. צילום יח"צ

ביום רביעי בשבוע שעבר, הגיע יו"ר המחנה הציוני, ח"כ יצחק (בוז'י) הרצוג לסניף המפלגה בבאר שבע לטקס הרמת כוסית לכבוד השנה החדשה יחד עם חברי הכנסת איתן ברושי, רויטל סוויד, מיכל בירן ואיילת נחמיאס ורבין ובנוכחות פעילים ותושבים. בין הנציגים הבולטים באירוע הרמת הכוסית היו הנשים מהמועצה המקומית שגב שלום וכן נציגים מהקהילה האתיופית ומשפחות משכונה ד' בבאר-שבע שהכירו את פעילות הסניף בעקבות האירועים לקהילה שהמפלגה קיימה בשכונה ד'. השתתפו באירוע גם החברים הוותיקים, נציגי המשמרת הצעירה וסטודנטים מתא אופק באוניברסיטת בן גוריון.

בנאומו אמר הרצוג את הדברים הבאים: "מבאר-שבע תצא תורה – יש לנו המון יעדים, אם נדע לעבוד נכון, אז נגיע ליעד המיוחל לעמוד בראשות הממשלה." עוד הוסיף " אנחנו לא מתרשמים מסקרים ועובדים בכל הכוח להשגת מטרותיה של המפלגה" בנוסף ציין הרצוג כי סניף המפלגה בבאר-שבע הפך בשנים האחרונות לאחד הסניפים הפעילים של המפלגה בארץ ומוקד עליה לרגל של חברי כנסת רבים. מוקדם יותר ביקר הרצוג ב"בית החם" הממוקם בעיר העתיקה, שם הוא שוחח עם הדיירים המתגוררים במקום, שמע מהם על התחושות וההתמודדות היומיומית ואיחל להם הצלחה ובריאות לשנה החדשה.

כאמור למפלגה כיום יש 60,000 חברים מכל שכבות הגיל הפזורים בכל חלקי הארץ. לאחרונה תגברה המפלגה את פעילותה בקרב הצעירים והקימה תאי סטודנטים רבים וקבוצות עשייה מקומיות על מנת למנף את הפעילויות שהם מקיימים בכל תחומי החברה. עם סיום האירועים הגיע הרצוג לביתה של הפעילה עליזה בן חמו למפגש עם צעירים ביחד עם נציגים של תא אופק מאוניברסיטת בן גוריון והתרגש מאוד לשוחח עמם, ולשמוע ממקור ראשון על ההתמודדות בתחומי ההשכלה, הדיור והפרנסה של צעירים אחרי צבא. למפגש עם הצעירים הצטרפו גם חברות הכנסת מיכל בירן ואיילת נחמיאס שהמשיכו לתוך הלילה לשוחח עם הצעירים מלב אל לב.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS