הצרה הגדולה ביותר בעת בה נתקלים בבעיה במנעול (ובעיקר כשמדובר על מנעול דלת הכניסה לבית או המשרד), היא הלחץ אליו נכנסים בני הבית. מרבית בני האדם נלחצים עד מאוד נוכח העובדה שאין להם כל דרך להיכנס לביתם ולחץ כידוע הוא גורם מספר אחת לטעויות בשיקול הדעת. אם הגעתם למצב בו אתם זקוקים לשרותיו של מנעולן באר שבע, פעלו באוטומט על פי ההנחיות הבאות, כך לא תאלצו להתמודד עם עוגמת נפש בשלבים מאוחרים יותר.

קרא עוד...

אורן עוזרד סגן ראש מועצת חוף הכרמל-צילום יחצ

מועצת חוף הכרמל אישרה את התוכנית לשדרוג צומת מהר"ל/עופר. העבודות יתחילו עוד השנה. סגן יו"ר המועצה אורן עוזרד: "ממשיכים בדרך העשייה. נתקלנו באתגרים הנדסיים ובירוקרטיים אבל התגברנו עליהם"

קרא עוד...

סימון לחניית נכה

סימון חניונים היא בעצם צביעה של שטחים מסוימים פתוחים או סגורים ,במבנים ציבוריים או בתי מגורים פרטיים על מנת לסמן את החנייה.  היא יכולה להתייחס לסימון חנייה כחניית נכה או כחניה פרטית .

קרא עוד...

אורן עוזרד סגן ראש מועצת חוף הכרמל(צילום: יח"צ)

היזם יצחק תשובה מסכן את חיי התושבים לחוף הים כאשר הוא מציב את אסדות הגז הטבעי של מאגר "לווייתן" 10 קילומטר מהחוף – וגם את חייו-שלו. כך עולה ממכתב ששלח היום לתשובה אורן עוזרד, סגן יו"ר המועצה האזורית חוף הכרמל.

קרא עוד...

אורן עוזרד (צילום:יח"צ)

"צריך להסלים את המאבק להרחקת אסדת הגז מחוף הכרמל ולהוצאת מיכל הקונדנסט משטח המועצה ולהשתמש בכל האמצעים הציבוריים והחוקיים העומדים לרשותנו. ההמשך בהחלט יבוא". כך הצהיר סגן ראש מועצת חוף הכרמל, אורן עוזרד, בהפגנת התושבים מול ביתו של איש העסקים יצחק תשובה בסוף השבוע.

קרא עוד...

אורן עוזרד בדיון בכנסת על אסדת הגז והקונדנסט

ועדת הפנים והגנת הסביבה של הכנסת דנה אתמול (ב') בדרישת מועצת חוף הכרמל ומועצות נוספות באזור להעביר את אסדת הגז הטבעי של מאגר 'לווייתן' למעמקי הים ולמנוע את הצבת מיכל הקונדנסט (הנפט הגולמי) של שותפות הגז בשטח המועצה. יו"ר הוועדה, ח"כ דודי אמסלם (ליכוד) וכן כל חברי הכנסת שהשתתפו בדיון, ביניהם מיקי לוי (יש עתיד), יעל כהן-פראן (המחנה הציוני) ואחרים הסכימו עם טענת התושבים שהתוכנית להצבת האסדה 10 קילומטר מהחוף ולהצבת מיכל הנפט היא בעייתית. אמסלם קרא להקמת ועדה שתבחן את הנושא מחדש.  שרי הפנים, איכות הסביבה והאנרגיה לא הגיעו לדיון ואילו הפקידים השיבו בתשובות מתחמקות בלבד.

קרא עוד...

דוד שמש הוא אביזר שיש ללא מעט אנשים בתוך הבית או על גג בניין המגורים. מערכת חימום המים כולה כוללה כמה וכמה רכיבים, כמו למשל מיכל המים, חוטי חשמל וקולטנים המושכים את קרני השמש החמות. מכאן ניתן להבין שטיפול בדוד שמש קשור לכמה וכמה אנשי מקצוע ולכן כאשר מתגלה בעיה או תקלה בדוד אפשר להתבלבל ובטעות לא להזמין את איש המקצוע הנכון והמתאים ביותר לתיקון התקלה. חשמלאי? אינסטלטור? או קבלן עבודה? ייתכן וכל אחד מאלה יוכל לסייע באופן נקודתי ולתת מענה, אך מי שהכי מתאים ומומלץ לתקן דוד שמש הוא מי שטיפול והתקנה של דודים הם תחום ההתמחות העיקרי שלו.

קרא עוד...