קולקציית 2017 של מותג השעונים מרינר Mariner - קיץ 2017 ברשת ג'נטלמן

עכשיו ברשת ג'נטלמן -  קולקציית 2017 של מותג השעונים מרינר Mariner - קיץ 2017 נכנס  ואיתו הדגמים המרהיבים והקולקציות החדשות של מותגי השעונים. ברשת ג'נטלמן המובילה את תחום שעוני האופנה ושעוני הספורט מציגים בימים אלה מגוון רחב של מותגים ושעונים לגברים ולנשים. 

קרא עוד...

ג'נטלמן, הרשת הגדולה בישראל למתנות לגבר ומוצרי פנאי, קיבלה את הזיכיון לשיווק מתנות ותכשיטים מבית דנון.

ג'נטלמן, הרשת הגדולה בישראל למתנות לגבר ומוצרי פנאי, קיבלה את הזיכיון לשיווק מתנות ותכשיטים מבית דנון. לרשת ג'נטלמן, בניהולם של האחים אמיר וטל רז, 42 סניפים בפריסה ארצית וחנויות הרשת ממוקמות בקניונים מובילים.

קרא עוד...

עגילי חישוק  - חברת youme

הביטוי: "לא כל הנוצץ זהב" מוכר לכולם, הפירוש של הביטוי הוא שיש דברים שנראים יפים בהתחלה אך בהמשך מתבררים כשונים לחלוטין ממה שחשבנו בתחילה – בקיצור – אנחנו לא מתלהבים מהם יותר לאחר זמן מה אך במקרה של חברת youme שמשווקת מגוון סוגי עגילים מזהב בחו"ל והגיעה גם לארץ ניתן לומר כי העגילים נראים טוב במבט ראשון, שני ועשירי, כך שמדובר על רכישה משתלמת וכדאית ביותר.

קרא עוד...

עיצוב ייחודי של רשת Impress

טבעת מושלמת להצעת נישואין - הטבעת מיועדת לשמש כנדבך נוסף וממשי, להצעה הרומנטית מכל להצעת הנישואין - עיצוב ייחודי של רשת Impress ועכשיו במחיר השקה מיוחד לחברי מועדון ומצטרפים חדשים טבעת אירוסין מזהב צהוב או לבן עם חריטת MARRY ME משובצת יהלומים

קרא עוד...

תכשיטים פריט אופנה לכל דבר ועניין

שאלו כל אישה, פאשניסטה או לא פאשניסטה, וכולן יגידו לכם כי הופעה מושלמת כוללת תכשיט מתאים ומרשים. תכשיטים, בין אם טבעות, שרשראות, עגילים או כל דבר אחר, כבר זמן רב אינם נחשבים רק כאומנות נוצצת לאוכלוסיה עשירה, אלא נחשבים כפריטי אופנה לכל דבר.

קרא עוד...