סובב ישראל - כך תטיילו ברחבי הארץ בסופ"ש אחד

מחפשים פעילות מיוחדת לסוף שבוע שלם עם הילדים והמשפחה? קחו על עצמכם אתגר אמיתי וצאו לטיול מהצפון, דרך המרכז ועד הדרום. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לעשות זאת בצורה נכונה ומהנה ישראל היא מדינה קטנה שמשתרעת על פני שטח של כ-20,770 קמ"ר בלבד. היא גובלת בים התיכון ובמצרים מכיוון מערב, בים האדום מדרום, בירדן ממזרח, בסוריה מצפון-מזרח ובלבנון בצפון.

קרא עוד...

מגדל העמק על מפת התיירות

מגדל העמק: ממשיכים לחזק את תיירות הפנים עיריית מגדל העמק תמשיך את שיתוף הפעולה עם קבוצת התיירות "בעמק ובהר" גם בשנת 2017 במטרה לחזק את תיירות הפנים לעיר ולחשוף אותה בפניי אוכלוסיות חדשות. עיריית מגדל העמק ממשיכה לקדם את נושא תיירות הפנים בעיר והשבוע חתמה על המשך שיתוף פעולה עם קבוצת התיירות "בעמק ובהר" שקידמה את הנושא בשנתיים האחרונות. כידוע, קבוצת "בעמק ובהר" הוקמה בסיוע עמותת סיכוי והיא פועלת בעמק יזרעאל והרי נצרת כחלק מפורום תיירותי ארצי המפעיל את פרויקט "דרכים שלובות"- תיירות משותפת ברחבי הארץ המאגדת ארבע קבוצות תיירות בארבעה אזורים גיאוגרפיים בארץ במטרה להצמיח את נושא התיירות באזור.

קרא עוד...

בתמונה: מנכ"ל מלון רימונים גלי כנרת - עופר חיות, מנהל מרחב צפון רשת פתאל - תדי מרחבי, יחד עם מנהלי מלונות מרשת רימונים ורשת פתאל.  קרדיט צלם: מיכה צילומים

טבריה אירחה גורמי מפתח בתעשיית הכנסים והתיירות כ- 50 מקבלי החלטות וגורמי מפתח בתעשיית הכנסים והתיירות העולמית, הגיעו ליומיים סיור בטבריה ובגליל, והתרשמו מאתרי התיירות, ההיסטוריה, המלונות, מנופי הגליל, האתרים ומתחום הקולינריה. מדובר בקבוצה חשובה ומשפיעה מאוד, שהוזמנה לארץ על ידי משרד התיירות, במסגרת 'כנס ישראל' במטרה לקדם את שיווק העיר טבריה והגליל בעולם. בקבוצה היו נציגים מארה"ב, קנדה, גרמניה, איטליה, מקסיקו, פיליפינים, רומניה, אוקראינה, רוסיה ועוד.

קרא עוד...

חנוכה בהר הנגב - שפע פעילויות לילדים

להכין סביבונים מסבונים, ללטף אלפקות, להתגלגל על החול ולצפות בכוכבים! חנוכה בהר הנגב: 25.12.16 – 01.01.17 - המרחב המדברי של הר הנגב (מצפה רמון ורמת נגב) מושלם בדיוק בעונה הזו לטיולי יום וגם לילה בחיק הטבע, או מהסמטאות האורבניות של רובע דרכי הבשמים. המטיילים שיגיעו יוכלו ליהנות מסדנאות הכנת סביבונים מסבונים במפעל 'פארן', סיפורי לולאות ושטיחים באתנו-סנטר, קערת מרק חם בגלריית 'אתר בניה' שנבנית ונהרסת באופן מתמיד, טיולי אופניים, סיורים מודרכים, כביש הגבול המערבי (כביש מספר 10) שנפתח שוב לתנועת מטיילים בין עזוז להר כרכום ובדרך אפשר ליהנות מטיול אל 'בור סבחה' ואל מצפור קדש ברנע בגבולה המערבי של מדינת ישראל, תערוכה חדשה בצריף בן גוריון, הופעות פסטיבל אינטימדבר ועוד.

קרא עוד...

חברת נמל אשדוד מקדמת בברכה את התיירות הנכנסת והיוצאת מישראל דרך נמלי הים  (צילום: פבל טולצ'ינסקי)

בעידוד משרד התיירות יריב לוין בשיתוף עם חברת נמל אשדוד, המשרד יוצא בקריאה לציבור הנופשים הישראלי לבלות בים. מתכננים חופשה? מנכ"ל חברת נמל אשדוד יצחק בלומנטל ציין כי "חברת נמל אשדוד מקדמת בברכה את התיירות הנכנסת והיוצאת מישראל דרך נמלי הים ומזמינה את ציבור הנוסעים ליהנות מסל השירותים הרחב שמעניקה החברה"

קרא עוד...

יש מחיר לחופש. אבל לא יקר

התאחדות המלונות בישראל: מודה לשר התיירות, יריב לוין, על פעילותו הנמרצת בממשלה להסרת חסמים במלונאות. נשיא התאחדות המלונות בישראל, אלי גונן, שיגר בשעה האחרונה מכתב לשר התיירות, יריב לוין בעקבות החלטת הממשלה ל'הסיר חסמים במלונאות לשם הוזלת מחירי הנופש'.

קרא עוד...