תביעה

(עורכי דין)
עו''ד גיא אופיר. צילום שרית נס

האבא באמצעות ב"כ עו"ד גיא אופיר, מומחה לדיני משפחה וירושה, הגיש תביעה נגד רעייתו בנפרד, שבה ביקש כי בתם תטופל באמצעות ריטלין בהסתמך על חוות דעת של רופאים שבדקו אותה וקבעו כי היא סובלת מבעיית קשב וריכוז. מנגד, טענה האימא, כי, האבא מעוניין מעונין לתת לבתם ריטלין רק בשל העובדה שהיא ילדה היפראקטיבית המתקשה להימצא במשך מספר דקות במקום אחד וכי, היא איננה סובלת מבעיות קשב וריכוז. ביהמ"ש לענייני משפחה בחיפה קיבל את עמדתו של ב"כ של האב עו"ד גיא אופיר וקבע כי הבת תטופל באמצעות ריטלין

(מסחרי)

בית המשפט קבע: סלקום דרשה מבזק מחיר מופקע עבור העברת מסרונים (SMS) ופגעה בתחרות. אתמול דחה שופט בית המשפט המחוזי בתל אביב, יונה אטדגי תביעה בסך של מעל ל-34 מיליון שקל כנגד בזק ובנוסף חייב את סלקום בהוצאות משפט. התביעה עסקה במחיר העברת מסרונים בין הרשתות וקבע כי סלקום נהגה בפרקטיקה פסולה המנוגדת לחוק באופן מכוון ותוך סיכון התחרות וחשש לפגיעה בצרכנים.

(חדשות הבריאות )

בימים אלה נדונה בבית המשפט המחוזי בתל אביב תביעה של הורי ילד - אשר נולד כשהוא סובל ממום קשה בעמוד השדרה.

(מסחרי)

חברת קליר כימיקלים שיווק (1994) בע"מ הגישה לבית המשפט המחוזי (במחוז מרכז) תביעה ע"ס 2,000,000 (שני מיליון שקלים) ולצו מניעה קבוע כנגד חברת טמבור בע"מ, מנכ"ל חב' טמבור, מר מיכאל דיין וכנגד חב' זוהר דליה בע"מ מקיבוץ דליה, בגין הפרה בוטה וגזל סימן המסחר המוכר והרשום "קלין" של חב' קליר, גניבת עין, התעשרות שלא כדין, הטעיה לפי חוק הגנת הצרכן, הפרת חובות חקוקות, גזל, התערבות לא-הוגנת, דילול מוניטין ופעולה בחוסר תום לב.

בתביעה שהוגשה טוענת חב' קליר כי חב' טמבור החלה לפני זמן קצר, במעשה חקיינות סימני מסחר בוטה ומסיבי, עת החלה לשווק קו מוצרי ניקיון משלה, תוך שימוש בסימן המסחר המפורסם "קלין" הרשום ע"ש חב' קליר מזה שנים!

עוד נטען בכתב התביעה כי ישנה חומרה מיוחדת למעשיה של חב' טמבור באמצעות מנכ"לה, בשל היכרותה הקרובה של טמבור עם המותג "קלין", שכן עד לפני חודשים מעטים, נהגה טמבור לרכוש מחב' קליר באופן שוטף את מוצרי הניקיון שלה הממותגים בסימן המסחר "קלין" ולהפיצם בחנויות וטמבוריות בכל רחבי הארץ.

התביעה הוגשה באמצעות עו"ד איל פרייס והילה שחר ממשרד עורכי הדין פרייס-פלינר.

logo_800x727