שלום בית

(עורכי דין)
עו''ד גיא אופיר. צילום שרית נס

בני זוג תושבי הצפון, מנהלים מזה תקופה ארוכה הליכי גירושין והם אינם משוחחים ביניהם למרות שהם עדיין מתגוררים תחת קורת גג אחת זה 5 שנים...בני הזוג אף הגיעו לאחרונה באמצעות מתווכים להסכמה על גירושין אך הבעל הפתיע כשפנה באמצעות ב"כ עו"ד גיא אופיר, מומחה לדיני משפחה וירושה, לבית הדין הרבני האזורי בחיפה בבקשה להורות על שלום בית בטענה, כי "התאהב מחדש ברעייתו..."

(עורכי דין)
עו''ד גיא אופיר. צילום שרית נס

הבעל פנה באמצעות ב"כ עו"ד גיא אופיר, מומחה לדיני משפחה וירושה, לביהמ"ש לענייני משפחה בחיפה בבקשה לפסוק על שמירת זכויות, איזון משאבים ופירוק שיתוף במסגרת משפט גירושין שהוא מנהל עם אשתו לאחר שזו לטענתו, הוציאה את מיטתם מחוץ לדירה...האישה, אגב, מבקשת בביה"ד הרבני האזורי בחיפה שלום בית...

(עורכי דין)
עו''ד גיא אופיר. צילום שרית נס

האישה, פנתה באמצעות ב"כ עו"ד גיא אופיר, מומחה לדיני משפחה וירושה, לביהמ"ש לענייני משפחה בחיפה בבקשה לפסוק על שמירת זכויות, איזון משאבים ופירוק שיתוף במסגרת משפט גירושין שהיא מנהלת עם בעלה לאחר שזה לטענתה, דרש ממנה לעזוב את הווילה שבבעלותם ביישוב יוקרתי בצפון שבה הם מתגוררים ולעבור ולהתגורר ביחידת דיור נפרדת אך צמודה לווילה... הבעל מנגד ביקש מביה"ד להטיל עיקול על נכסים משותפים לו ולאשתו בנפרד והפתיע כשעל אף הכל, ביקש שלום בית...

(אזרחי)
עו"ד מיקי שיפמן

הבעל גילה את המאהב - אך העדיף לשמור על הנישואין- סיפור בגידה שכמעט הגיע להכרעתו של ביהמ"ש לענייני משפחה, הסתיים בימים אלה בפשרה, ובהסכם שלום-בית ולחלופין גירושין. הבעל והאישה, שניהם שכירים בתפקידי ניהול ומכירות המשתכרים היטב, נהנו מחיי זוגיות מאושרים. אך לאחר לידתה השלישית של האישה, החלו יחסיהם של בני הזוג להתערער, בעקבות היחלשות המשיכה ביניהם.

(אזרחי)
  שלום בית קודם לקיום מצוות - גרסת בית הדין הרבני באשדוד: בתחילת החודש התקיים דיון בין בני זוג תושבי אשדוד, צעירים אשר נישואיהם עלו על שרטון לאחר שהאישה פנתה לבית הדין הרבני בעיר על מנת שיסייע לה בשלום בית.   האישה המיוצגת על ידי גיל שחף ושירה קופמן משחף ושות' – חברת עורכי דין, המומחים לגירושין ובעלה הגיעו אל  הדיון המורכב כשהם מתוחים מאוד ולמרבה הפלא, במאמצים אדירים של בית הדין הרבני, באו בני הזוג לידי הסכמה כי יילכו לייעוץ זוגי ויעשו מאמץ לשקם את התא המשפחתי.   1-עוהד שירה קאופמן   עם זאת, הבעל התנה את הדבר בכך שהוא לא מוכן לשמור שבת. במהלך הדיון אמר הבעל: "אני מוכן ללכת לייעוץ עם התנאים שלי, אני לא מוכן לשמור שבת". האישה השיבה: "בסדר, אבל אל תדליק טלוויזיה בחדר שלי" ובית הדין אישר: "יש הרבה זוגות שאחד הצדדים דתי והשני לא. אם אוהבים אחד את השני, כל אחד מכבד את הרגשות של השני, לא צריך לראות טלוויזיה בחדר שלה".   עורכי הדין של האישה, גיל שחף ושירה קופמן משחף ושות' - חברת עורכי דין, המומחים לגירושין,  הביעו סיפוק מההסכמה בין הצדדים: "מרגש לראות כיצד דייני בית הדין הרבני מסייע לזוגות אשר נקלעו לסכסוך ולמשבר זוגי ומשפטי, בכדי לחזור לשלום בית, תוך שהם נוהגים  בפתיחות לציבור החילוני והמסורתי".