שותפות סינמה, אשר הודיעה לאחרונה על נקיטת מהלכים מתוכננים לשינוי תחום פעילותה מהשקעות בסרטים לתחום של שותפות בחיפושי נפט וגז, שכרה את שירותי משרד יחסי הציבור אופיר שפיגל תקשורת וקשרי ממשל.

כלים

בתאריך 8 באוגוסט 2012, הודיעה סינמה נאמנויות השקעות בסרטים על בחינת האפשרות לשינוי תחום פעילותה, זאת בהתאם לאישורים רגולטורים שונים- ביניהם אישור הבורסה לניירות ערך אישורי ראשות המיסים , רשות לני"ע לרבות רשות האנרגיה ואישור האסיפה הכללית של בעלי יחידות ההשתתפות.

, אישר את הידיעה בנוגע לשכירת שירותיו של משרד יחסי הציבור אופיר שפיגל-תקשורת וקשרי ממשל, לאור המהלכים המתוכננים ובנוסף מסר כי החברה בוחנת מספר אפשרויות שהוצעו לה להכנסת רישיונות נפט וגז, זאת בכפוף לדיונים אשר מקיים בימים אלה עו"ד ירון הרמן ממשרד גרוס, המייצג את סינמה, מול הגורמים הרגולטורים הרלוונטיים.

ממשרד אופיר שפיגל נמסר: "שותפות סינמה עומדת לעבור בתקופה הקרובה שינוי משמעותי בתחום עיסוקיה ואנו שמחים על הצטרפותה לקבוצת לקוחותינו. משרדנו מלווה לאורך השנים שורה ארוכה של חברות וארגונים. אנו סמוכים ובטוחים ששיתוף הפעולה עם שותפות סינמה יניב תוצאות טובות."

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS