ברמת-השרון מתמודדים בשבועות האחרונים עם תופעה מוזרה: לא פחות מ-32 מכסי ביוב נעלמו באישון לילה ברחבי העיר. מעבר לעובדה שמדובר בנזק כלכלי ומפגע תברואתי, הרי שמדובר גם בסכנה בטיחותית לכלי רכב ולהולכי רגל שעלולים להיתקל בחשכה ב"בור" שנפער בכבישים

כלים

דובר העירייה, גונן אליאסי ציין, כי לעירייה הגיעו מספר תלונות מתושבים ולאחר סיעור מוחות שנעשה, החליט ראש העיר איציק רוכברגר, לנקוט בפעולות יזומות לפתרון התעלומה. ההנחה הייתה שמדובר בגנבי מתכת ולפיכך, הנחה את כוח השיטור המשולב, להציב מארבים סמויים ביציאות מהעיר.

הרעיון של ראש העיר הוכיח את עצמו, וביום ד' (17/11) לפני הצהריים, עצר מארב סמוי של כוח השיטור המשולב עם השוטר יובל צברי והפקח אבי פדלון, שני בני מיעוטים בדרך השדות בסמוך לבסיסי המודיעין. בחיפוש ברכבכם נמצא השלל: מכסי הביוב של עיריית רמת-השרון. כוח השיטור המשולב עצר את השניים והעביר אותם להמשך חקירה במשטרת גלילות.

ראש העיר איציק רוכברגר ברך את כוח השיטור המשולב, על הערנות והעבודה המקצועית שביצעו. "אין ספק שפעילות הכוח ברחבי העיר, תורמת תרומה משמעותית למיגור הפשיעה ברמת-השרון", ציין רוכברגר.

יצוין, כי לשיטור המשולב יש בתקופה האחרונה קרדיטים רבים על מעצרים שביצעו ברמת-השרון, בהם נתפסו חשודים בפריצות, בגניבות וכד'.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS