בסיום יומיים של תחרויות בכפר הירוק הוכרז הזוכה באליפות ישראל בקפיצות ראווה, אמיר גרוזברד בן 22, שזכה במקצה הבוגרים לאחר שהיה הרוכב היחיד בתחרות ללא נקודות חובה. אמיר והסוס שלו, "סר וויליאם", זכו בגביע לאחר שקפצו מעל רף בגובה 130 ס"מ

כלים
הרוכב אמיר גרוזברד הוא הזוכה באליפות ישראל לקפיצות ראווה 2010 שהתקיימה היום בחווה הירוקה שבכפר הירוק. אמיר רכב על "סר וויליאם", סוס מגזע הולנדי המכונה "Dutch warm blood" ששוויו 50 אלף יורו. בסיכום 2 ימי התחרות גרוזברד היה המתמודד היחיד שלא רכש נקודות חובה. את הגביע העניק לו רועי אייל, אלוף ישראל היוצא.

באליפות ישראל בקפיצות ראווה, שקיבלה חסות מחברת אוריין, התחרו כ-100 רוכבות ורוכבים מכל רחבי הארץ מה שהופך את האליפות לגדולה ביותר עד היום. אל התחרות, שמתקיימת זו השנה השלישית בחווה הירוקה, הגיעו 1000 צופים כדי לחזות ברגעי הגמר. פרט לאירוע ספורטיבי, אליפות ישראל בקפיצות ראווה כללה גם הפנינג חווייתי לכל המשפחה עם הפעלות לילדים, מתקנים מתנפחים, סדנאות תיפוף ורכיבה על סוסי פוני.

במקצה הרכיבה עד גיל 14 זכה ליאל צייטלין בתואר אלוף ישראל. צייטלין השכיל לזכות בתואר למרות שסוסו האישי, שהיה אמור להגיע מיריחו, לא קיבל אישורים להיכנס לישראל. את הרף של 1.05 מ' עבר יחד עם "כרמליטו" שקיבל בהשאלה. אלוף ישראל עד לגילאי 18 הוא עידן מזרחי ואת הגביע העניק לו סמנכ"ל אוריין, יריב פוזנר. באליפות ישראל עד גיל 21 זכתה הרוכבת זוהר אברך מחוות אייל.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS