רהמ בנימין נתניהו

(הדופק הפוליטי)
צילום: חיים צח, לע"מ

ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש היום (חמישי 01.06.2017) עם חתן פרס ישראל צביקה לוי.

(הדופק הפוליטי)
ראש הממשלה בנימין נתניהו. צילום: עמוס בן גרשום, לע"מ

ראש הממשלה בנימין נתניהו השתתף הערב בכנס אורי למעורבות הציונות הדתית בתקשורת - ערב לזכרו של אורי אליצור ז"ל בגבעת שמואל. "בימים הללו אנחנו מקדמים את חקיקתו של חוק הלאום, והחוק הזה מגדיר את מעמדה של ישראל כמדינת הלאום של העם היהודי, והוא מחזק את המעמד של הסמלים הלאומיים – הדגל, ההמנון והשפה"

(הדופק הפוליטי)
השר איוב קרא. צילום: רמי ג'ואן

השר במשרד רה"מ – איוב קרא, אשר שימש בין שלל תפקידו גם בתפקיד "סגן השר לשיתוף פעולה אזורי" במזרח התיכון, פעל ופועל רבות באופן גלוי וגם מאחורי הקלעים לחימום היחסים בין גוש המדינות הערביות המתונות לבין ישראל ימונה לשר התקשורת.

(הדופק הפוליטי)
נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ. צילום באדיבות: גייג סקידמור

ראש הממשלה בנימין נתניהו בפתח ישיבת הממשלה: "מדינת ישראל תתכבד בעוד שבועיים לארח את נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ ורעייתו, במסעו הראשון כנשיא מחוץ לארצות הברית. הנשיא יתקבל כאן בחום רב, כידיד גדול של ישראל וכפי שראוי למנהיג בעלת בריתנו הגדולה, ארצות הברית.

(הדופק הפוליטי)
ראש הממשלה בנימין נתניהו

ראש הממשלה בנימין נתניהו בפתח ישיבת הממשלה מהיום 03 במאי 2017: "ארגון אונסק"ו שוב קיבל אתמול החלטה הזויה באשר למעמדה של ישראל בירושלים – בירתו של העם היהודי מזה 3,000 שנה.

(הדופק הפוליטי)
מדליקי המשואות ביום העצמאות 2017 במפגש עם רה"מ נתניהו ורעייתו שרה ביחד עם שרת התרבות והספורט מירי רגב. צילום: חיים צח, לע"מ

ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו שרה נפגשו יחד עם שרת התרבות והספורט מירי רגב עם מדליקי המשואות ליום העצמאות ה-69 של מדינת ישראל, בלשכת רה"מ בירושלים. 

(הדופק הפוליטי)
צילום: חיים צח, לע"מ

ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש היום בירושלים עם חברי עמותת "דור הפלמ"ח" ועם בני משפחתו של השר לשעבר, האלוף במיל' רחבעם זאבי- גנדי ז"ל. בין חברי העמותה נכחו האלופים במיל' שייקה גביש, עמוס חורב, צבי זמיר והמשורר חיים גורי. את משפחת האלוף במיל' זאבי ייצגו בנו פלמ"ח, בתו צאלה וכלתו יעל. הפגישה באה בעקבות ההסכמה כי מתחם שער הגיא- באב אל וואד- ייקרא על שמם של פורצי הדרך ומלווי השיירות לירושלים.

(הדופק הפוליטי)
רה"מ נתניהו בדימונה, השתתף היום בחגיגות המימונה של ראש עיריית דימונה בני ביטון. צילום: קובי גדעון

רה"מ נתניהו בדימונה, השתתף היום בחגיגות המימונה של ראש עיריית דימונה בני ביטון. באירוע המימונה השתתפו השרה מירי רגב, ח"כ אורן חזן, ח"כ דוד ביטן, ח"כ נאוה בוקר והרבנים הראשיים של העיר - הרב שלום דיין והרב יצחק אלפנט. ראש הממשלה בנימין נתניהו: "אנחנו יודעים שבחג הזה אנחנו מקרבים לבבות, מכניסים אורחים. בחג הזה יש הרבה אהבת ישראל והרבה אחדות ישראל. זה התחיל כחג של עדה אחת, הפך לחג של כל העדות, ויש בו הרבה חום והרבה אהבה, ויש בו כל פעם התחדשות. 

(תשתיות)
ראש הממשלה בנימין נתניהו עם נשיא חברת נובל אנרג'י דייוויד סטובר

ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש לפני זמן קצר עם נשיא חברת נובל אנרג'י דייוויד סטובר.

(הדופק הפוליטי)
ראש הממשלה בנימין נתניהו

ראש הממשלה בנימין נתניהו בטקס אזכרה ממלכתי לנשיאים וראשי ממשלות שהלכו לעולמם. רה"מ נתניהו: "כיום אנו מתברכים ביחסי גומלין עם למעלה מ-160 מדינות והמספר הזה הולך וגדל. בשבוע הבא מדינה נוספת תודיע על כינון יחסים עם מדינת ישראל"