המחאה הציבורית נגד העדפת חרדים בקריטריונים לסיוע בדיור יוצאת בקמפיין חדש נגד השר אטיאס, במסגרתו מופץ ברשת סרטון וידאו חדש הקורא לגולשים להצטרף לעצומה להדחת השר אטיאס. "אטיאס שודד אותנו, ביבי מוכר אותנו"

תנועת "ישראל חופשית" יוצאת בקמפיין חדש הקורא לשינוי הקריטריונים המכתיבים העדפת חרדים בסיוע לדיור, או להדחתו של שר הבינוי והשיכון אריאל אטיאס.

"ישראל חופשית" יוצאת בקמפיין וידאו ויראלי, תחת הכותרת "גנבים לקחו לי את הבית". הסרטון המופץ ברשת וקורא לגולשים להצטרף לעצומה נגד העדפת החרדים בדיור, שיזמו ישראל חופשית, חדו"ש וארגונים נוספים, מראה נציגי קבוצות שונות באוכלוסייה, כמו חיילים משוחררים, עובדים סוציאליים, זוגות צעירים ועוד, כשהם דנים בשאלה למי מגיעות הטבות בדיור, כשפתאום מגיחה יד נעלמה וחוטפת מהם את הבית.

http://www.youtube.com/watch?v=VoanHOPd0Cg&feature=youtu.be

בסרטון נאמר: "אטיאס שודד את ההטבות בדיור, וביבי מוכר אותנו שוב! על פי הסכם אטיאס – ביבי עבודה איננה קריטריון לקבלת סיוע ברכישת דירה. אטיאס מחלק דירות לבוחריו על חשבון השכבות החלשות והתורמות".

"איך יכול להיות ששר השיכון של ישראל מפלה לרעה את אזרחי המדינה שעובדים למחייתם? הגיע הזמן ששר השיכון יהיה שר השיכון של מדינת ישראל ולא שר סקטוריאלי. אומר מיקי גיצין, מנכ"ל ישראל חופשית.