עמותת חדו"ש לחופש דת ושוויון פתחה אמש (שני) בקמפיין גולשים חדש לקראת פסח בסיסמה "להגעיל את הממשלה". הקמפיין יציע לגולשים את האפשרות לשלוח באמצעות האתר החדש של חדו"ש מייל לראש הממשלה בו יקראו לו "להחליף את הקואליציה הלא כשרה הזו ולהקים ממשלה אזרחית כשרה למהדרין, ממשלת חופש דת ושוויון בנטל"

וזה נוסח המייל שישלחו הגולשים לראש הממשלה:

"להגעיל את הממשלה!

כבוד ראש הממשלה,

כשרות זה לא רק חמץ. כשרות זו גם ממשלה כשרה ומדיניות הגונה.

65000 בחורי ישיבות משתמטים משירות זה לא כשר! פסילת גיורים של חיילים זה לא כשר! מיליארדים למפלגות החרדיות זה לא כשר! 300,000 פסולי חיתון זה לא כשר!

כבוד ראש הממשלה, אנו קוראים לך להחליף את הקואליציה הלא כשרה הזאת ולהקים ממשלה אזרחית כשרה למהדרין, ממשלת חופש דת ושוויון בנטל".

הגולשים יוכלו להוסיף גם מסר אישי לראש הממשלה. מנכ"ל חדו"ש הרב עו"ד אורי רגב אמר עם השקת הקמפיין כי "ממשלת הכניעה לסחטנות של המפלגות החרדיות מסכנת את עתיד הציונות. אם לא נבצע את המהפכה האזרחית הדרושה, כלכלת ישראל תתדרדר לעולם השלישי, לצה"ל לא יהיו די חיילים ויהודי התפוצות יתנתקו מישראל הרואה בהם יהודים סוג ב".

לדברי רגב, "על נתניהו להתעשת ולהזמין את יו"ר קדימה ציפי לבני להקים את הממשלה האזרחית הדרושה. בעוד העמים מסביבנו מחליפים משטרים כושלים במחיר דמים כבד, כל שדרוש אצלנו הוא מעט אומץ ונחישות של ראש הממשלה. הגיעה הזמן שנתניהו יענה לרצון הציבור ויקים ממשלה אזרחית כשרה למהדרין, ממשלת חופש דת ושוויון בנטל".

אתר "ויקיפדיה" מגדיר הגעלת כלים כ"אחת מהדרכים להכשיר כלים, תהליך שנועד להוציא מכלי את ה'טעם' של מה שהיה בו לפני ההגעלה. הגעלה מתבצעת כדי להכשיר כלי שבושל בו איסור, כדי להפוך כלי מ'בשרי' ל'חלבי' ולהיפך, וכן כדי להכשיר לפני חג הפסח את הכלים שרוצים להשתמש בהם במהלך החג, ושהשתמשו בהם קודם בחמץ. הגעלה מתבצעת על ידי הטבלת הכלים במים רותחים, האמורים לנקות אותו מטעם המאכלים שבושלו בו. בנוסף קיימת גם הכשרת כלים בדרכים אחרות, כגון ליבון הכלי".