המזכרות המנצחות לאירועים בשנת 2014

יום החתונה הוא יום מרגש במיוחד וזוגות רבים מעוניינים שחתונתם תהיה מיוחדת ושתיזכר לעד. כדי להפוך את חתונתכם לבלתי נשכחת תוכלו להשתמש בגימיקים שונים, אולם הדרך הטובה לוודא שחתונתכם תיזכר, היא על ידי חלוקת מזכרות ומתנות לאורחים. מתנות לאורחים היא האופנה החדשה בתחום החתונות והיא נושאת בתוכה מעין הבטחה, כי חתונתכם תהיה שונה ומיוחדת ותעניק לאורחים שלכם טעם מתוק. ואם בטעם מתוק עסקינן, אחת המזכרות המנצחות לאירועים בשנת 2014 היא, כי הרי איך אפשר בלעדיו, השוקולד. שוקולד הוא הדרך האולטימטיבית לשלוח את האורחים שלכם הביתה עם טעם מתוק בפה, כל שכן, עם זיכרונות מתוקים מיום חתונתכם.

ברכונים – מזכרת צנועה וערכית

מזכרת מנצחת נוספת לאורחים היא הברכונים. מי שתוהה מה הם ברכונים כנראה שאינו מעודכן בטרנדים החמים של החתונות בשנה האחרונה. ברכונים הם מזכרות צנועות ומקסימות, שאינן מצריכות השקעה כספית רבה אך יחד עם זאת משמשות כאחד המזכרות המועדפות בכל חתונה. אם ברצונכם להפוך את הברכונים למתנה יותר אישית, אתם יכולים להדפיס על חלקם הקדמי, ציור תמונה או הקדשה אישית.

האטרקציה של הערב

מזכרות נוספות שהפכו למאוד פופולריות בתחום האירועים, ומשמשות גם כאטרקציה מרכזית בחתונות אלו הן המגנטים וכיום, כמעט כל חתונה שמחשיבה את עצמה תדאג לכלול אותן ברשימת המוזמנים. המגנטים הפכו לחביבי הקהל, ממש כמו הברכונים והמוזמנים רק מחכים לראות את תמונתם ולקחת אותה עימם. לכל מגנט ניתן לשלב הקדשה אישית כך תהיו בטוחים, שהמזכרת מיום חתונתכם לא תיזרק לפח ואף רוב הסיכויים, שתיתלה על המקרר. בקטגוריית המזכרות שהפכו לאטרקציות מרכזיות, ניתן למצוא כיום את הזוהרים, מככבים על כל רחבת ריקודים. הזוהרים גם הם כלולים ברשימת המזכרות המנצחות לאירועים בשנת 2014 בעיקר בגלל העובדה שביכולתם להעלות את המורל לקהל המוזמנים.

המזכרת המושלמת

מזכרות מנצחות, לא חסרות והרשימה עוד ארוכה. אם ברצונכם שהמזכרות שלכם יתווספו לרשימת המזכרות המנצחות לאירועים בשנת 2015, עם מעט דמיון וקורטוב יצירתיות, ללא ספק תצליחו להשתחל אל רשימת המובחרים. על מנת להעניק את המזכרת המושלמת לקהל המוזמנים, עליכם להקדיש מחשבה תחילה לאופי המזכרת האידיאלית, ולאופי המוזמנים. ישנם סוגים שונים של מזכרות ועליכם להחליט מה הכיוון שאליו אתם הכי מתחברים ושהסגנון הנבחר יתכתב עם האורחים שלכם וימצא חן בעיניהם באותה המידה. מזכרת טובה היא מזכרת שתאפיין אתכם בצורה הטובה ביותר ויחד עם זאת, תשאיר על האורחים את הרושם שאותו ניסיתם להעביר.

השנה העברית החדשה כבר מתקרבת וזה הזמן להתארגן על מתנות חג, אם אתם סבורים שסט כוסות מרהיב ככל שיהיה ואיגרת ברכה צבעונית יעשו את העבודה - לכו על זה, אבל אם גם אתם מחפשים מתנה ייחודית ברוח החג מומלץ לכם לבדוק את האופציות הבאות. חג שמח ושנה טובה.

קרא עוד...

אם אתם מעוניינים לערוך מסיבת קריוקי, ערב מוצלח שכולם ידברו עליו, חשוב מאד לבצע בחירה נכונה של מפעיל קריוקי. זכרו כי בחירה נכונה של מפעיל הקריוקי מהווה תנאי להצלחת האירוע שלכם

קרא עוד...

זוגלובק טבע הודיעה הערב כי במוצר "נקניקיות עסיסיות מן הצומח" מסדרת זוגלובק טבע באריזת 700 גרם ברקוד:7290006739391 מתאריך אחרון המומלץ לשימוש 6.8.12, קיים חשש במספר קטן של אריזות להמצאות פיסות פלסטיק, כתוצאה מתקלה נקודתית במהלך הייצור

קרא עוד...

עדכונים אחרונים