עד לפני כמה שנים העולם העצום של דיסני התחבר בעיקר עם ילדים. נכון, ילדים הם אמנם קהל היעד המרכזי אליו דיסני כיוון אבל מה לעשות שהילדים האלה גדלו והיום הם כבר אנשים בוגרים ואפילו מבוגרים. כמובן שילדים נשארו ויהיו תמיד אוהבי דיסני על מגוון הסיפורים והדמויות שבו. אין ספק שההתרחבות היא עצומה ודיסני הוא לחלוטין לא רק נסיכות ולא רק מיקי מאוס. אתם אנשים בוגרים ואוהבים את העולם של דיסני בכל ליבכם? היום יש הרבה דרכים איך לשלב את דיסני בחיים שלכם. הנה כמה דרכים כיפיות.

קרא עוד...

לאחר ההצלחה הגדולה של סרט הקוברה לשחק עם החוקים http://www.cobra-movie.com/ סרט פעולה ואקשן בכיכובו של השחקן אוראל טוויל

טוויל ממשיך להפתיע אותנו ומוציא סרט נוסף בסגנון שונה ואף מיוחד יותר , סרט אימה מסתורין מתח- סרט אמריקאי חדש בשם "James" של הבמאי סאם ג'פרי.

קרא עוד...

צילום -דויד גורפינקל

עותק משוחזר של "מצור" (1969) יוקרן בפסטיבל קאן. הסרט יוצג בבכורה ישראלית בפסטיבל הקולנוע ירושליים. "מצור" (Siege), סרטו של ג'ילברטו טופאנו מ-1969, נבחר להשתתף במסגרת הקלאסיקות היוקרתית של פסטיבל קאן, שיתקיים החודש בתאריכים 17-28 במאי 2017.

קרא עוד...

תמונות באדיבות: פילם איטליה

"צ'ינמה איטליה 2017", פסטיבל הקולנוע האיטלקי בישראל, יתקיים זו השנה הרביעית במהלך חודש אפריל בסינמטקים ברחבי הארץ: ירושלים, תל אביב, חיפה, חולון, ראש פינה, ושדרות. הפסטיבל, ויכלול שבעים ושלוש הקרנות וארבעה עשר סרטים איטלקיים. הפסטיבל ייערך בין 1-9באפריל בסינמטק תל אביב ולאורך כל חודש אפריל בסינמטקים ברחבי הארץ.

קרא עוד...

"זרים מושלמים" רוצו לראות

הסרט האיטלקי זרים מושלמים עבר את רף 100,000 צופים - סרטו עטור הפרסים של הבמאי האיטלקי, פאולו ג'נובזה, "זרים מושלמים" הוא ללא ספק אחת ההפתעות הגדולות של הקולנוע בשבועות האחרונים. ארוחת ערב כיפית וזורמת של זוגות חברים הופך למשחק טריקי כאשר הסמארטפונים של כולם גלויים לכל המשתתפים, כל שיחה כל הודעת טקסט. לכו לראות

קרא עוד...

שקית של גולות - UN SAC DE BILLES סרטו של כריסטיאן דוגואיי

שקית של גולות - UN SAC DE BILLES סרטו של כריסטיאן דוגואיי על פי רב המכר של ג'וזף ג'ופו, יפתח את פסטיבל הקולנוע הצרפתי ה- 14 ב-16 במרץ 2017. הפסטיבל יתקיים בסינמטקים של תל אביב, חיפה, ירושלים, חולון, ראש פינה ושדרות, בבית התרבות סביון, בנתניה ובגלובוס מקס אשדוד עד 5 באפריל המהדורה ה- 14 של פסטיבל הקולנוע הצרפתי תיפתח ביום חמישי 16 במרץ, הפסטיבל מופק על ידי חברת ההפצה עדן סינמה בע"מ ברשות קרולין בונה והמכון הצרפתי בישראל ונערך בחסות יוניפרנס פילמס, עיריית תל אביב-יפו מחלקת מופעים ומשרד החוץ הצרפתי והישראלי.

קרא עוד...