מנהלת ביה"ח מזור בעכו  פרופ' אילנה קרמר, המנהלת האדמיניסטרטיבית נעמי אסולין ומנהלת שירותי הסיעוד איה ארבל קידמו  את פניהם של למעלה מ-50 ילדי עובדי ביה"ח העולים לכיתה א' והוריהם בברכות, צילומי סלפי ובכיבוד חגיגי, כאשר אולם "כנרת" בביה"ח קושט לכבודם בצבעוניות. הילדים קיבלו במתנה בסיום האירוע שי מארז  לרגל העלייה לכיתה א'

קרא עוד...

במסגרת היערכות מערכת הבריאות לתרחיש חירום, בחן המרכז הרפואי לבריאות הנפש "מזור" בעכו בשיתוף עם פיקוד העורף, את יכולותיו ומוכנותו לתפקד כ"אי בודד" במתאר של רעידת אדמה קשה. הנהלת ביה"ח "מזור" ובראשה מנהלת ביה"ח פרופ' אילנה קרמר, המנהלת האדמיניסטרטיבית נעמי אסולין ומנהלת שירותי הסיעוד איה ארבל צוינו לשבח על תרגול מוצלח בתרחיש רעידת אדמה
התרגיל שהתקיים בביה"ח "מזור" בעכו, היה ייחודי וראשוני בצורה זו, לנוכח העובדה שהנהלת ביה"ח נאלצה לעבור למטה חירום חלופי אשר הוקם באוהל מחוץ למבנה ביה"ח וממנו נתבקשה לדמות ניהול אירועים ללא אמצעי תקשורת אלקטרונים או אלחוטיים. סגן המנהלת אדמיניסטרטיבית בביה"ח נעם וימן, המשמש כיו"ר הוועדה לשעת חירום הוביל את ההכנות לתרחיש החירום בשיתוף עם פיקוד העורף והאגף לשעת חירום במשרד הבריאות.
התרגיל היווה למעשה את שיאה של תקופת הכנות ארוכה ויסודית של הנהלת ביה"ח ומחלקותיו לתגובה לתרחישי חרום ואסון. בתרגיל החירום שהתקיים בביה"ח "מזור", לקחו חלק משטרת ישראל, לשכת הבריאות ועיריית עכו, כאשר מנהלת ביה"ח פרופ' אילנה קרמר, המנהלת האדמיניסטרטיבית נעמי אסולין ומנהלת שירותי הסיעוד איה ארבל ניהלו וטיפלו ברצף התרחישים שהוזרמו למטה החירום שהועברו ע"י מנהלת התרגיל למטה החרום של ביה"ח.
בסיכום התרגיל, ביה"ח צוין לשבח על שליטה ומענה לתרחישי רעידות אדמה כמו גם החבירה המוצלחת לגורמי הביטחון, המשטרה והרשות המקומית.

הנהלת המרכז הרפואי לבריאות הנפש מזור בעכו חנכה השבוע מסורת חדשה - הענקת תעודות הוקרה לעובדים מצטיינים מכלל הסקטורים בביה"ח במסגרת תכנית "נחשון" של משרד הבריאות, ובטקס חגיגי שהתקיים וכלל ארוחת בוקר בקומפלקס "סנדרין בוטיק וספא" ברגבה, הוענקו תעודות לכ-60 עובדים מצטיינים. הטקס התקיים במעמד מנהלת ביה"ח פרופ' אילנה קרמר, המנהלת האדמיניסטרטיבית נעמי אסולין ומנהלת שירותי הסיעוד איה ארבל

מנהלת ביה"ח מזור פרופ' אילנה קרמר, אמרה כי, "האירוע החגיגי מהווה את אחד הרגעים היותר מיוחדים שלנו בביה"ח ואתם מקבלים את תעודות ההצטיינות בזכות עבודת השליחות, ההישגים והתרומה של כל אחת ואחד מכם היא חשובה ומורכבת. אני גאה בכולכם על הצלחתכם ואני מאחלת לכם שתיקחו את ההכרה, הכבוד והאהבה שאנחנו מרעיפים עליכם כאן היום לכל מי שאתם מייצגים בארגון".

המנהלת האדמיניסטרטיבית בביה"ח נעמי אסולין, שהנחתה את הטקס, אמרה, "אנחנו חונכים מסורת חדשה וכולנו גאים בכם! נבחרתם כמצטיינים בדרך של הערכה ומשוב. אתם משמשים כדוגמה וסמל למצוינות. המצוינות שלכם מקדמת אתכם ופותחת בפניכם התפתחות עתידית. מבחינתנו הערכה כזו תומכת החלטות עתידיות. עלו והצליחו ויחד אתכם נמשיך לצעוד קדימה".

סגנית ומ"מ מנהלת ביה"ח ד"ר לורה שרוני, הדגישה בדבריה, "כיף לראות אתכם כאן ואני אוהבת כל אחת ואחד מכם. אנשים מעריכים גיבורים זוכים בהכרה בעקבות מקרה בודד כזה או אחר, אבל מצטיינים זה לא חד פעמי, זה לכל הזמן ודרך חיים. יש לכם אישיות מדהימה שמובילה אתכם להצטיינות".

מנהלת שירותי הסיעוד בביה"ח איה ארבל, אמרה, "צריך להעלות על נס את ההצטיינות שלכם תוך כדי התמודדות עם עבודה מורכבת שאתם עושים. יש בכך משהו מעצים ואני מברכת אתכם ומאחלת לכם הצלחה בהמשך".

סגן המנהלת האדמיניסטרטיבית בביה"ח נועם וימן, אמר, "מצוינות לא קוראת פתאום. זו דרך חיים והרגל. עלו והצליחו". סגן מנהלת שירותי הסיעוד נאהי דאוד, אמר, "אתם מצטיינים כל יום ולהיות מצטיין זו אחריות גם להישאר מצטיינים ולהוות דוגמה ומודל לחיקוי אחרים".

ד"ר רועי רובינוביץ' וסגנית מנהלת רשומות חוגלה אללוף הודו בשם המצטיינים. ד"ר רובינוביץ' אמר, "אני מבקש לברך בשם כולנו על הנוהל החדש של מצטיינים בתוך הארגון, כאשר אנחנו הסנוניות הראשונות לכך. עבור כולנו זו אמירה מחזקת ולכן, אלה שכאן הם רק חלק ויש רבים נוספים הראויים לעמוד במעמד שכזה בהמשך". חוגלה אללוף אמרה, "הנהלה יקרה תהיו ברוכים על המסורת החדשה. חלה עלינו החובה להמשיך בדרך של הפיכת המצוינות לדרך חיים ולשמש דוגמה לסובבים אותנו".

מפקחי רשות מקרקעי ישראל, בליווי שוטרי משטרת ישראל מיחידת מתפ"א ומתחנת מגדל העמק, בהיתר מיוחד מקק"ל ובליווי ציוד מכני והנדסי, פינו כרם זיתים של בני משפחת ג'ואמיס תושבי בית זרזיר, שפלש אל מגרשים המיועדים לשיווק למגורים עבור בני המקום מחוסרי דיור, חיילים משוחררים, משרתי כוחות הביטחון וכדומה. העצים הוסרו באמצעים חקלאיים ובהנחיית פקיד היערות

קרא עוד...

מפגש פורום צעירים. צילום- יאסר חסן

בעידודו ובתמיכתו של ראש המועצה האזורית זבולון עמוס נצר, המחלקה לשירותים חברתיים, באמצעות היחידה למניעת התנהגויות סיכון, מגבירה את פעילותה בחברה הערבית במועצה. לאחרונה התכנסה קבוצת צעירים ודנה בסוגיית המנהיגות. את המפגש הנחה מומחה בהדרכת פורומים בחברה הערבית, שארלי ג'רוס יחד עם מזכיר הוועד ורכז הנוער בכפר יאסר חסן. לדברי מנהל היחידה זיו ויינגרם, המפגש הוגדר כמוצלח ועפ"י התכנון, צפויים להתקיים מפגשים נוספים

קרא עוד...

תלמידי המשלחת. צילום- בית הספר כרמל זבולון

5 תלמידים מבית הספר התיכון מקיף אזורי כרמל זבולון ביגור של המועצה האזורית זבולון יצאו בקיץ האחרון - השנה השישית ברציפות יחד עם תלמידים מביה"ס "הגליל בנצרת לארה"ב במסגרת פעילות ארגון  Friends Forever International"" ששם לעצמו כמטרה להפגיש בין בני נוער החיים באזורי קונפליקט ולתת להם הזדמנות להכיר אחד את השני וללמוד כיצד אפשר לשתף פעולה. עם חזרתם לארץ שמו להם למטרה להקים פרויקט המשלב בין קבלת האחר ואיכות הסביבה. ראש המועצה האזורית זבולון עמוס נצר ברך את חברי המשלחת והדגיש את חשיבותה

קרא עוד...

ידיים מושטות. צילום- בית הספר כרמל זבולון

תלמידי שכבת ח' בבית הספר "כרמל זבולון" ביגור של המועצה האזורית זבולון, משתתפים זו השנה ה-10 ברציפות יחד עם תלמידי שכבת ח' מבית הספר "איבטין" ומהשנה גם  תלמידי בית הספר "ראס עלי" בתוכנית "ידיים מושטות" העוסקת בשיתוף פעולה בין יהודים לערבים. תכנית זו נכללת במגוון תכניות שמקיימת  המועצה אזורית זבולון המקדמת את המוטיב של "אדם לאדם אדם"

קרא עוד...