הדמייה: ויטנר אדריכלים

בשורה לתושבי מגדל העמק לקראת יום העצמאות - החלה בנייתו של המרכז המסחרי החדש, לרווחת התושבים. המרכז המסחרי החדש יישרת נאמנה את תושבי מגדל העמק ובכלל ואת תושבי שכונת "נחל צבי" בקריית רבין בפרט.

קרא עוד...

צילום: דוברות עיריית מגדל העמק

שוב ושוב נכללת מגדל העמק בפיילוט ארצי ייחודי: תלמידי בית הספר "אורט רוגוזין" יחד עם עוד 18 בתי ספר בלבד ברחבי הארץ ייבחנו לראשונה בבחינת בגרות בהיסטוריה באמצעות המחשב ובצורה מתוקשבת.

קרא עוד...

צילום: דוברות עיריית מגדל העמק

התלמידים ממגדל העמק כבשו את האולימפיאדה לפיזיקה - שלושה תלמידים מבית הספר "יערת העמק" הגיעו לשלב הסופי באולימפיאדה לפיזיקה שבסופה זכה התלמיד אייל מילר בציון לשבח. הישג נפלא לתלמידי "יערת העמק" באולימפיאדה לפיזיקה הארצית לשנת 2017 .

קרא עוד...

עובדי סאיקלון-אלביט אימצו את ביה''ח מזור (לזעבר מזרע) בעכו. המנהלת האדימיניסטרטיבית בביה''ח מזור (לשעבר מזרע) עם עובדי סאיקלון במהלך פעילותם ההתנדבותית- צילום גדי נס

עשרות מעובדי סאיקלון - אלביט מערכות, הגיעו השבוע לביה"ח "מזור" (לשעבר "מזרע") בעכו, צבעו ושיפצו בשיתוף עם עובדי ביה"ח את המועדון, התקינו עמדות מחשבים, צבעו ושיפצו מתקנים לרווחתם של המטופלים, שתלו עצים ושתילים רבים ברחבי ביה"ח.

קרא עוד...

במוצאי שבת האחרון, התקיים באודיטוריום בביה"ס כרמל זבולון ביגור של המועצה האזורית זבולון טקס הענקת תעודות בגרות לבוגרי בית הספר מהקיץ האחרון, תשע"ו. בוגרים רבים המצויים כיום בשרות צבאי / שנת שירות /שירות אזרחי לאומי /לימודים אקדמאים הגיעו למפגש, חלקם לא התראו כמעט שנה, מאז תום לימודיהם והם לא הסתירו את געגועיהם לביה"ס כפי שעלה מהשבחים שהרעיפו על בית הספר והצוות וכמובן שהעלו זיכרונות. מנהלת ביה"ס דורית שריג, אמרה לבוגרים: "המפגש אתכם הוא ליבת המעשה החינוכי שלנו"

קרא עוד...

ראש המועצה האזורית זבולון, דב ישורון. צילום משה יערי

אלפים צפויים להשתתף בניווט המסורתי לזכרו של אוהד זך ז"ל, תושב נופית שנפל במלחמת לבנון, שיתקיים בנופית ביוזמת משפחת זך, מחלקת הנוער והספורט במועצה האזורית זבולון בראשותו של מנהל המחלקה דני אלימלך ובשיתוף עם האיגוד לספורט הניווט בישראל. ראש המועצה האזורית זבולון, דב ישורון, יזניק את הניווט בשעה 07:30 בבוקר

קרא עוד...

טקס עובדים מצטיינים מרחב צפון צילום- עצמי

מטפל בדיקור סיני וטווינא במרפאת חדרה של כללית רפואה משלימה אנדרי אדינייב והמנהלת האדמיניסטרטיבית של מרפאת קריון קרית ביאליק של כללית רפואה משלימה עינב פולק, קיבלו השבוע תעודות עובד מצטיין של רשת כללית רפואה משלימה בטקס העובדים המצטיינים שהתקיים בת"א במעמד מנכ"ל ש.ל.ה איתן שלייפר, הרופא הראשי של רשת כללית רפואה משלימה ד"ר מוטי לוי, המנהלת הרפואית של כללית רפואה משלימה במחוז הצפון ד"ר אלינה צימרמן ומנהלת השרות והתפעול בכללית רפואה משלימה במחוז צפון אירית רון פינקס, שברכה ושיבחה את המצטיינים על הישגיהם ותרומתם לרשת

קרא עוד...