ציוד משרדי

נוצר ב-29.08.2017 05:08
(מאמרים - שיווק)
הזמנת ציוד משרדי לעסקים

כל מי שעומד לקראת הקמת עסק חדש או נמצא כבר בעיצומו של התהליך, יודע שללא מיכון וציוד משרדי העסק לא יוכל להתקיים ולתפקד כהלכה - אך הקושי עבור עסקים חדשים הוא במציאת הזמן והכסף הדרושים. לא היה נחמד אם היה שירות שמספק את כל צרכי המשרד וחוסך לכם כאבי ראש מיותרים? יש לנו חדשות עבורכם – כיום קיימים שירותים ואתרי אינטרנט המאפשרים לכם להזמין בקלות את כל הציוד למשרד, וזאת מהנוחות של המשרד הממוזג שלכם.

נוצר ב-13.12.2016 10:12
(קונים חכם)
ציוד משרדי

נסו לחשוב לרגע על משרד בלי עט ונייר. זוהי מחשבה בלתי מתקבלת על הדעת, שכן גם כיום, בעידן המחשב והאינטרנט אי אפשר לנהל משרד בלי פתקים לתזכורת, ללא רשימות ובלי חתימה על מסמך כזה או אחר. אך מלבד עט ונייר, בכל משרד מודרני יש צורך בציוד נוסף שבלעדיו יהיה קשה ואפילו בלתי אפשרי לנהל את המשרד כהלכה.

נוצר ב-24.01.2016 05:01
(מאמרים - שיווק)

עסקים רבים מתמודדים עם כמויות רבות של ניירת, שאותה יש למיין, לסדר, לתייק ולתחזק. אין זה משנה אם מדובר בהצעות מחיר, הזמנות רכש, קבלות, דו"חות שהוצאו ללקוחות או תיקי עובדים – ציוד משרדי איכותי ונכון הוא מה שנדרש לצורך שמירה על הסדר.

(פרסום)

קמפיין פרסומי חדש לאתר "משרדיה", המשווק ברשת ציוד משרדי, מחדד את המאבק על לב הצרכנים בתחום הציוד המשרדי. הקמפיין, בעלות 700 אלף שקלים, בניהול משרד הפירסום למל-כהן יתמקד ביתרונות אתר "משרדיה". המסר הוא "צא מהאופיס כנס למשרדיה" במקום לממן שכר דירה יקר לחנויות, בלי שיטוטים בחנות, בלי קטלוגים מייגעים ובלי הסברים מורכבים בטלפון