4 יהלומנים, לקוחות של הבנק המחתרתי שנחשף בשבוע שעבר, החשודים כי השמיטו הכנסות במיליוני דולרים, שוחררו היום תחת מגבלות בבית משפט השלום בראשון לציון, כב' השופט ארז יקואל

בהמשך לחשיפת הבנק המחתרתי במתחם הבורסה בשבוע שעבר, שהיקפה של פעילותו הבלתי חוקית עומד על עשרות מיליוני ש"ח מידי חודש, נעצרו אתמול, 18.1.12, ע"י יחידת יהלום, בשיתוף עם משרד חקירות מע"מ ירושלים ויאח"ה, 4 יהלומנים החשודים כי באמצעות השירותים הפיננסיים השונים המוענקים על ידי הבנק המחתרתי, השמיטו הכנסות במיליוני דולרים. אתמול נערכו חיפושים בבתי החשודים ובמשרדיהם והם הובאו לחקירה במשרדי יחידת יהלום.

החשודים מאיר ואברהם ענבי, אב ובנו מתל אביב, הינם שותפים ומנהלים פעילים במ.א. ענבי דיאמונד גרופ וכן דורון ואלון ארבוב, אחים מהרצליה, בעלי מניות ומנהלים פעילים בחברת ארבוב גרופ בע"מ.

מהבקשות שהוגשו לבית המשפט עולה כי לפי החשד, החשודים אברהם ענבי ומאיר ענבי, השמיטו במהלך השנים 2009 - 2011, הכנסות בסכום של כ-7.2 מיליון דולר, והחשודים דורון ארבוב ואלון ארבוב השמיטו במהלך השנים 2009 - 2011, הכנסות בסכום של עשרות מיליוני דולרים, כל זאת באמצעות השירותים הפיננסים השונים המוענקים על די הבנק המחתרתי הנ"ל.

על פי החשד השמטת ההכנסות נעשתה במזיד ובכוונה להתחמק ממס או לעזור לאדם אחר להתחמק ממס, בעצמו ו/או באמצעות אחרים.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS