יו"ר מרכז השילטון המקומי וראש עיריית מעלות, מר שלמה בוחבוט, הודיע על תמיכתו בח"כ עמיר פרץ בהתמודדות לתפקיד יו"ר מפלגת העבודה שתיערך ב-12 בספטמבר. בוחבוט, ששמו הוזכר כמועמד לראשות העבודה, נחשב לאחד האנשים המרכזיים במפלגה ותמיכתו יכולה לסייע לפרץ לנצח בבחירות כבר בסיבוב הראשון

השניים, בוחבוט ופרץ, סיכמו על שיתוף פעולה ביניהם, למען חיזוקה של מפלגת העבודה והפיכתה לגורם מרכזי שיניף את שני הדגלים המרכזיים - צדק חברתי ושאיפה לשלום. ראשי המחנות של בוחבוט ופרץ יתכנסו לצוות היגוי מאוחד שיפעל לבחירתו של פרץ בפריימריז לראשות העבודה.

"החיזוק לו זוכה עמיר פרץ מפעילים רבים במפלגת העבודה בתקופה האחרונה עשוי בהחלט להבטיח את נצחונו של פרץ כבר בסיבוב הראשון" אומרים מקורבי פרץ. "תמיכתו של בוחבוט, איש מרכזי ובעל קבלות רבות במפלגת העבודה ומדינת ישראל, מייצרת תנופה אדירה לקמפיין של פרץ".

מאז דבריו של עמרם מצנע, שכינה את פרץ "איש מארץ אחרת", זוכה פרץ להצטרפות של פעילים מרכזיים במפלגת העבודה, וביניהם יריב אופנהיימר, מזכ"ל שלום עכשיו, ח"כ לשעבר אלי דיין, ועו"ד אורי אהד, שכיהן כמנהל מטה הבחירות של שמעון פרס בפריימריז לראשות המפלגה ב- 2006.

תמיכתו של בוחבוט, שנחשב כראש מחנה במפלגת העבודה וכאחד מראשיה, מגדילה משמעותית את מספר התומכים בפרץ - בוחבוט נחשב כמי שפקד למפלגת העבודה כמה אלפים מתומכיו.