בלש פרטי בגידות הוא האדם לפנות אליו כאשר חשדות צפים וגועשים בכם. בין אם מדובר בחשד שבן או בת הזוג בוגדים, או אם אתם חושדים שאדם עמו אתם עושים עסקים מועל באמונכם בבן/ת הזוג? כאן חוקר פרטי נכנס לתמונה. חוקר פרטי מקצועי יוכל לעקוב ולבלוש אחרי האדם בו אתם חושדים, ולהביא לכם תשובות לצד הוכחות.

קרא עוד...

הגדרת עבירה של אלימות במשפחה ומה העונש בגינה?

ביטויי אלימות במשפחה מהווים עבירה פלילית, שהעונש בגינה יכול להגיע למספר שנות מאסר. ההגדרות של המילה "אלימות" וכן גילויה כלפי בני משפחה בגילאים שונים, עשויים להוות גורם המשפיע על גובה הענישה. סיוע משפטי מקצועי הניתן לקורבנות של אלימות בתוך המשפחה, הכרחי למניעת הישנות המקרים וכן להרתעה עתידית. עם זאת חשוב לשים את הדגש על טיפול נכון בכל מקרה באופן ספציפי, וזאת לצורך הגנה מיטבית על הקורבן.

קרא עוד...

תנאי כמעט הכרחי (ולא אחת מספיק) למניעת הרשעה או להקלה משמעותית בעונש ואולי אף למניעתו של מי שנתפס בביצוע עבירות בכלל ועבירות קשות בפרט הוא שכירת שירותיו של עורך דין פלילי.

קרא עוד...

רישום פלילי יכול להשפיע רבות על חייו של אדם, בעיקר על חייהם של בני נוער שכל חייהם לפניהם. אם יש לכם רישום פלילי, חשוב שתדעו כי גם על רישום מסוג זה ישנו חוק ההתיישנות- מה שמסייע למחוק את הרישום ולהמשיך בחיים נורמטיביים. אז מה צריך לדעת על הנושא? הכל בהמשך.

קרא עוד...

עורך דין פלילי

התחום המאתגר עבור עורכי דין הוא דווקא התחום הפלילי בו ניתן למצוא "אקשן" של ממש המתחיל בייעוץ משפטי עבור אנשים החשודים בדבר עבירה פלילית ולאחר מכן ייצוגם בצורה מקצועית בבית משפט.

קרא עוד...

חה"כ יעל גרמן. צילום: אלעד גוטמן

עברה בקריאה שנייה-שלישית במליאת הכנסת: הצעת החוק של חה"כ יעל גרמן (יש עתיד) תיקון לחוק מגבלות על חזרתו של עבריין מין לסביבת נפגע העבירה - הוספת מוסדות חינוך.

קרא עוד...