פינות אוכל – הדרך הנכונה לקנות פינת אוכל

כשאנחנו מעצבים את הבית שלנו, בין אם מדובר בבית גדול או קטן, אנחנו לוקחים בחשבון משתנים שונים. דוגמא, אנחנו מסתכלים על משתנים כמו שטח, גודל, צבע, חומר, האופן בו האלמנטים השונים ישתלבו אחד עם השני ועוד. כל המשתנים הנ"ל אמורים להשפיע הן מבחינת הנראות והן מבחינת האופן בו אנחנו נוכל להשתמש בשטח שעומד לרשותנו, בצורה אפקטיבית.

קרא עוד...

אם אתם נמצאים בשלב שבו אתם חושבים האם לקנות בית פרטי בצפון הארץ או במרכז, אתם בוודאי תוהים מה יכול להיות ההבדל בין שתי האופציות הללו. נתחיל בכך שההבדל יהיה במחיר, שכן ברוב המקרים בית פרטי במרכז הארץ יהיה יקר פי כמה לעומת בית פרטי בצפון. מה שכן, חשוב להבין שההבדלים יכולים להיות קשורים לעוד נושאים , כמו לדוגמה: השטח שיעמוד לרשותכם.

קרא עוד...

עד לפני שנים לא רבות, אם היינו צריכים מידע על אדריכלים או עיצוב פנים, הרי שהיינו צריכים לחפש אותו במגזינים ייעודיים או במדורים מיוחדים בתקשורת הארצית. היכולת שלנו לקבל מידע בתחום ולהשתמש בו, היתה מינימאלית מאוד.

לשמחתנו, החל מהימים הראשונים של הופעת האינטרנט בחיינו, יש לנו אפשרות ליהנות ממגוון רחב של אינדקסים ומדריכים שמספקים לנו מידע רחב של אדריכלים ומעצבי פנים, כולל מעצבים בתחומי התמחויות שונות, בין אם זה עיצוב תאורה, עיצוב חדרי שינה, עיצוב מטבחים ועוד.

קרא עוד...

זר פרחים

כשאנחנו עומדים לארח אנשים קרובים אלינו, או כשאנחנו מתכננים אירוע גדול כמו חתונה או שמחה אחרת, המראה של האירוע הם בעלי חשיבות גבוהה ביותר מבחינתנו. בין אם מדובר בבית שלנו ובין אם באולם אירועים מטופח – אנחנו רוצים שכל פרט ייראה כמה שיותר טוב, ומשקיעים בכך לא מעט מחשבה וכסף. אחד האלמנטים החשובים ביותר הוא השולחנות, וספציפית מרכזי השולחנות שבהם משולבים אלמנטים שונים בכדי לשוות להם איכות אסתטית. שימוש בזרי פרחים ובסוגי פרחים שונים יכול להשיג לא מעט מטרות בהקשר זה.

קרא עוד...

רוצים להתעדכן בכל החידושים והטרנדים המובילים בענף עיצוב ארונות בגדים לשנת 2018? הגעתם למקום הנכון. בשורות הבאות תוכלו למצוא מידע מורחב אודות עיצובים מיוחדים לשנת 2018 לכל סוגי הארונות המיועדים למטרות אחסון בגדים.

קרא עוד...

 ברז Antique(צילום:מדגל)

חברת "מדגל" מבית פלסאון, המשווקת את מותג ברזי היוקרה MEDICI מאיטליה, מציגה ליין ברזים מעוצב למטבח ולחדר הרחצה – סדרת "Antique" המאופיינת בעיצוב אלגנטי-עתיק.

קרא עוד...