אם אתם עומדים בפני עיצוב מחודש של חלק מהבית שלכם או של כולו, אם אתם בונים בית חדש ואתם בדיוק בשלבי האבזור או החשיבה על הפרטים הקטנים שיעניקו לבית מראה ואווירה שאתם מבקשים להשיג – חשוב שתכירו את סדרת מתגי הטאצ' של Ave, ושתדעו כי ניתן להחליף כל מתג חשמלי בבית למתג טאצ' – בקלות, ותוך שאתם משפרים לא רק את הניראות אלא גם את הפונקציונאליות של כל מתג חשמלי בבית, באופן משמעותי. מה מציעה סידרת מתגי הטאצ' מבית Ave, וכיצד יוסיפו לעיצוב הבית שלכם? על כך, לפניכם.

קרא עוד...

לאחר שהחלטתם שזה הבן/הבת זוג שלכם לחיים יש לקחת עוד כמה החלטות חשובות! מלבד בחירה של תאריך ומקום בו תחליטו לממש את יום הקידושין, השלב הבא הוא לבחור עיצוב הזמנה לחתונה, הזמנה מעוצבת ויוקרתית שתרמז על האירוע היוקרתי הקרב ובא. על מנת שכל אורח יתרשם בו בעת שהוא מקבל את ההזמנה, יש לבחור הזמנות יוקרה לחתונה, מה שיעלה את מפלס הציפייה בקרב המוזמנים שלכם ויעביר את התחושה של - יש למה לחכות!

קרא עוד...

חגים מסחררים אותנו אל תוך מערבולת חוויות ורגשות – חלקן מסעירות ומרגשות, מכילות ומקרבות ואילו אחרות עשויות להיות מלחיצות ומהולות בחששות ובאי-נעימות.

קרא עוד...

הקירות אשר סביבנו, למרות שרבים לא שמים לכך לב, הם אלמנט אשר משפיע במיוחד על תת המודע שלנו, כאשר קיר שצבוע בצבעים הנכונים וקיר המעוצב בצורה טובה - עלול להשפיע גם על נראות העיצוב בחלל וגם על מצב הרוח ואורח החיים.

קרא עוד...

תאורת תקרה

רק בשנים האחרונות התחילו אנשים להבין שיש משמעות לאור, לעוצמה ולבחירה של גופי תאורה לחדרים בבית, ושלגופי התאורה יש תפקיד לא רק לעשות אור, אלא שבבחירה נכונה שלהם, אפשר ליצור אווירה והשראה בבית.

קרא עוד...

סגנונות לעיצוב הבית

אם בעבר, הבית שלנו היה מעוצב בפשטות והכיל את הפריטים שהורינו הביאו עמם מארצות המוצא שלהם, הרי שכיום ישנם סגנונות רבים וייחודיים לעיצוב הבית. החל מעיצוב קלאסי ועד לעיצוב בסגנון וינטג'. כל סגנון מיוחד במינו ובעל מאפיינים שונים, המעניק לחלל אמירה מסוימת ואווירה ייחודית. זה לא משנה אם בדיוק עברתם לדירה חדשה או שאתם מתכננים את עיצובה של דירתכם הקיימת, כי הסגנונות הבאים עשויים לעורר בכם השראה רבה ואולי אחד מהם ייבחר להיות הסגנון שילווה את עיצוב הבית האישי שלכם.

קרא עוד...

פרחים לקיץ

החלום לחיות בבית עם גינה התגשם במקרה שלכם וממש לא מזמן עברתם לגור בבית החלומות שלכם? אם כך, אתם בוודאי מבינים, עם הזמן, שגינה ביתית זה גם משהו שצריך להשקיע בו הרבה עבודה. הטעות הנפוצה ביותר שרוב האנשים עושים בהקשר הזה, זו העובדה שהם לא מתכננים את הגינה מראש. משמעות הדברים היא שהם מתחילים לשתול ככה סתם פרחים מסוגים שונים בלי כל סדר והם גם לא חושבים על חלוקת הגינה לאזורים שונים. לכן הטיפ הכי טוב שנוכל לתת לכם הוא כן לתכנן הכול, בין אם זה כולל את בחירת הצמחים שכדאי לכם לשתול בקיץ, כמו דליה, טגטס אמריקאי או כל סוג אחר ובין אם זה כולל את בחירת הרהיטים המתאימים.

קרא עוד...