כבר כמה שנים שכולם מדברים על שליכט צבעוני בעולם הבנייה ועיצוב הבית. ליתר דיוק מדברים על שני סוגים עיקריים, אקרילי ומינרלי. מיד ניגע בשימושיו האסתטיים של החומר הפופולרי הזה, אך קודם נתחיל בבסיס.

קרא עוד...

מדגל - ברז בזלת למטבח המשלב צבע שחור וכרום (צילום:חברת מדגל)

מוזמנים ליהנות מעיצוב NOIR אופנתי ואלגנטי במטבח ובחדר האמבט! חברת "מדגל" מבית "פלסאון", מהמובילות בתחום הברזים בישראל, השיקה קולקציה מיוחדת, אלגנטית ויפהפייה של ברזים בצבע שחור בשם "NOIR", המציגה אופנתיות, חדשנות ונוחות במטבח ובחדר האמבט.

קרא עוד...

הביקוש בתחום העיצוב גרפי הוא עצום מאוד, נוכל לראות את זה על ידי מודעות של דרושים בפייסבוק או באתרי אינטרנט שונים, כיום ישראל סובלת ממחסור עצום וכל חודש נוכל לראות מעל 20,000 משרות בתחום העיצוב גרפי שעדיין לא מצאו להם כוח אדם איכותי שייתן מענה הולם לתחום הזה. הביקוש יצר עלייה מטורפת של שכר בתחום וכיום מעצבים גרפיים ללא ניסיון יכולים להתחיל עם שכר של עשרת אלפים ש"ח נטו. כדי להיות מעצבים גרפיים תצטרכו ללמוד את חוקי העיצוב תוך שימוש בתוכנות של חברת אדובי.

קרא עוד...

במאמר שלפניכם נלמד מהם מטבחים מעוצבים, כיצד ניתן לעצב אותם עבורכם ומהן התמורות שהם יכולים להשיא לביתכם מבחינה דקורטיבית. מטבחים מעוצבים נתפסים בעיני רבים כמטבחים מודרניים. יחד עם זאת, ניתן לעצב אותם בשלל דרכים, וביניהן גם דרך העיצוב הכפרית. במקרה שכזה נהוג לעצב את דלתות הארונות עם פיתוחים וגילופים בדומה למתחולל בדלתות כניסה ביתיות קלאסיות. המעטפת מסביב למדפים ולארונות – לרוב עגולה במקרה כזה. השילוב של מוטיבים אלו, דלת מגולפת ומעטפת בצורה גלילית, הוא שיוצר את העיצוב הכפרי בכל מצב, גם כאשר הצבע הדומיננטי במטבח הנו מעוצב.

קרא עוד...

אם אתם עומדים בפני עיצוב מחודש של חלק מהבית שלכם או של כולו, אם אתם בונים בית חדש ואתם בדיוק בשלבי האבזור או החשיבה על הפרטים הקטנים שיעניקו לבית מראה ואווירה שאתם מבקשים להשיג – חשוב שתכירו את סדרת מתגי הטאצ' של Ave, ושתדעו כי ניתן להחליף כל מתג חשמלי בבית למתג טאצ' – בקלות, ותוך שאתם משפרים לא רק את הניראות אלא גם את הפונקציונאליות של כל מתג חשמלי בבית, באופן משמעותי. מה מציעה סידרת מתגי הטאצ' מבית Ave, וכיצד יוסיפו לעיצוב הבית שלכם? על כך, לפניכם.

קרא עוד...