תאורת תקרה

רק בשנים האחרונות התחילו אנשים להבין שיש משמעות לאור, לעוצמה ולבחירה של גופי תאורה לחדרים בבית, ושלגופי התאורה יש תפקיד לא רק לעשות אור, אלא שבבחירה נכונה שלהם, אפשר ליצור אווירה והשראה בבית.

קרא עוד...

סגנונות לעיצוב הבית

אם בעבר, הבית שלנו היה מעוצב בפשטות והכיל את הפריטים שהורינו הביאו עמם מארצות המוצא שלהם, הרי שכיום ישנם סגנונות רבים וייחודיים לעיצוב הבית. החל מעיצוב קלאסי ועד לעיצוב בסגנון וינטג'. כל סגנון מיוחד במינו ובעל מאפיינים שונים, המעניק לחלל אמירה מסוימת ואווירה ייחודית. זה לא משנה אם בדיוק עברתם לדירה חדשה או שאתם מתכננים את עיצובה של דירתכם הקיימת, כי הסגנונות הבאים עשויים לעורר בכם השראה רבה ואולי אחד מהם ייבחר להיות הסגנון שילווה את עיצוב הבית האישי שלכם.

קרא עוד...

פרחים לקיץ

החלום לחיות בבית עם גינה התגשם במקרה שלכם וממש לא מזמן עברתם לגור בבית החלומות שלכם? אם כך, אתם בוודאי מבינים, עם הזמן, שגינה ביתית זה גם משהו שצריך להשקיע בו הרבה עבודה. הטעות הנפוצה ביותר שרוב האנשים עושים בהקשר הזה, זו העובדה שהם לא מתכננים את הגינה מראש. משמעות הדברים היא שהם מתחילים לשתול ככה סתם פרחים מסוגים שונים בלי כל סדר והם גם לא חושבים על חלוקת הגינה לאזורים שונים. לכן הטיפ הכי טוב שנוכל לתת לכם הוא כן לתכנן הכול, בין אם זה כולל את בחירת הצמחים שכדאי לכם לשתול בקיץ, כמו דליה, טגטס אמריקאי או כל סוג אחר ובין אם זה כולל את בחירת הרהיטים המתאימים.

קרא עוד...

ירוק בעיניים- סוגי הגינות בישראל

חלקן אורבניות ומוקפדות בעוד שאחרות פראיות ושופעות ירק בניחוח ארץ ישראלי, אך כולן מרהיבות, פורחות והרמוניות. מעוניינים גם אתם בגינה חיננית, ירוקה ומטופחת? בואו לקבל כמה עצות וטיפים שימושיים ממיטב המומחים בתחום:

קרא עוד...

אלבום דיגיטלי VS אלבום רגיל - מה עדיף

אלבום תמונות הוא מזכרת לכל החיים. אין כמו להתבונן בתמונות של הילדים ולהריץ לאחור רגעים מאושרים מחייהם או חוויות וזיכרונות מטיולים קסומים ומחופשות חלומיות. חוויית עיצוב האלבומים הפכה בשנים האחרונות לידידותית במיוחד נוכח הטכנולוגיה המתקדמת של אלבומים דיגיטליים אותם ניתן לשמור במחשב, לשלוח לאחרים או להדפיס. מצד שני, לאלבום מסוגנן מודפס יש ערך רב, ניתן לאחוז בו, לדפדף ולהציב בספרייה לראווה ולשלוף כל עת שמתחשק להיזכר.

קרא עוד...

סקיילייט חשמלי

במזג האוויר הארץ-ישראלי אנחנו חייבים פתרון הצללה איכותי שיגן עלינו מפני השמש. רוב החללים אטומים בגגות רגילים, ובפנים תמיד נמצא מיזוג ותאורה רבה כדי לנוכל להגיע לטמפרטורה הנוחה לנו ולכמות האור הנדרשת. בשנים האחרונות גובר טרנד הבנייה הירוקה, שמטרתה לנצל אנרגיה טבעית זמינה על חשבון אנרגיה חשמלית אותה אנו צורכים. כאשר מחפשים פתרונות הצללה, פתרון הסקיילייט הוא הפתרון הטוב ביותר.

קרא עוד...