רגע לפני שהאלבום החדש JEW-NIVERSAL יוצא, סאבלימינל מגיע עם "הכל מלמעלה", שיר מרגש ונוגע ללב ביחד עם זמר הנשמה גד אלבז: "כל חיי הם כלום בלעדייך בורא עולמים, זה מצחיק איך בשעות קשות כולם נזכרים, ורק אני יודע איך תמיד נתת לי כח לפרוש כנפיים ולפרוח מעל המכשולים..."

כלים

http://www.youtube.com/watch?v=IBGb_j8wBHU

בעשור האחרון הפך סאבלימינל לאחד מהזמרים, היוצרים והמפיקים המוערכים והנחשבים ביותר בתעשיית המוסיקה בישראל, כשהוא חתום על אינספור להיטי ענק והפקות מצליחות, והפך לאחד מהאנשים המשפיעים והחשובים בתעשיית הבידור כשהוא מביא אמירה ציבורית בשיריו ויוצר סטנדרטים חדשים בז'אנר ההיפ-הופ בישראל.

לאורך השנים יצר והפיק שלל פרויקטים ו-4 אלבומי סולו. באלבום החדש, JEW-NIVERSAL, סאבלימינל יצא למסע מיוחד למחוזות מוזיקאליים חדשים וחזר אחרי שנתיים עם אלבום חדשני ומהפכני, שזור בלהיטים ובטקסטים בועטים עם אמירה, עניין והפקה שלא היתה מביישת את מיטב הראפרים בחו"ל.

JEW-NIVERSAL כולל את להיטי הענק 'עליי', 'International', 'פעימות', 'Fuego', 'עיניים להם' והלהיט הענק החדש 'זה קורה' שמככב במקום הראשון בכל תחנות הרדיו. הלהיטים הללו שטפו את הרדיו בחודשים האחרונים והגיעו לנתון מדהים של למעלה מ7,000 השמעות והפכו את הציפייה ליציאת האלבום החדש JEW-NIVERSAL  לאדירה.

באלבום החדש של סאבלימינל 19 רצועות המשלבות רוק, רגאיי, אלקטרו, סול, דאנס, פופ ועוד... מתארחים בו בין היתר דנה אינטרנשיונל, גד אלבז, מומי לוי, צ'ולו, סיוון, VOID, KYD, SOUL-J, ועוד.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS