במסגרת מכרזי מחיר למשתכן שווקו בהצלחה שמונה מתחמים לבניית 778 יח"ד בבנייה רוויה במורדות ארנונה ירושלים(מתוכם 623 יח"ד במסלול מחיר למשתכן והיתר בשוק החופשי).

קרא עוד...

אחד הנושאים שתמיד היו ותמיד יהיו חמים בסדר היום הוא נושא הנדל"ן. בכל שנה עולות הזדמנויות חדשות להשקיע בנדל"ן ויזמים חדשים רבים נכנסים לתמונה. למעשה, גם אתם או בני משפחתכם ככל הנראה כבר משקיעים בנדל"ן או מעוניינים להשקיע בנדל"ן. תחום זה טומן בחובו הגדרות וערכים רבים שלא כולם מוכרים לנו. כך למשל נדלן יד 2 שכן חשוב להבין את המשמעות הבסיסית שלו אבל גם להכיר ביתרונות הרבים, במאפיינים השונים ובפרטים נוספים לפני שאנו רוכשים נכס יד שנייה.

קרא עוד...

למגר את תופעת האגרנות מן היסוד

תופעה מדאיגה שהפכה למגפה בקרב חלק מן האוכלוסייה היא תופעה של אגרנות כפייתית. האדם קם בבוקר וצד מן הרחוב רהיטים לא שמישים, חלקם שבורים או הרוסים, בגדים שאין בהם שימוש, חפצי נוי מיותרים, גרוטאות ופסולת שתירקב ותשפיע על הסביבה הפיזית של האגרן. הוא מגיע לביתו עם אותם החפצים שנערמים לערמה מדאיגה, תופסים את המחסן, את החדרים, משפיעים על הסביבה לרעה – מלכלכים, גורמים למחלות, מזמינים מזיקים כמו חרקים ועכברים, שישו ושמחו לכולם – אפשר לומר.

קרא עוד...

העיר הגדולה של מישיגן, חוותה משבר כלכלי לפני כעשור, אך כעת, ניתן לחזות בפריחה נדל"נית מחודשת, בעיר שפעם כונתה "העיר האפורה". שמעון אייזנברג, מנכ"ל קבוצת חברת רילטי אקזקיוטיב, מציג את היתרונות של דטרויט

קרא עוד...

דירה להשקעה

השקעה בנדל"ן היא תמיד נבונה ויכולה להוביל להצלחה אך החוכמה האמיתית היא לדעת היכן להשקיע מבחינת סוג הנכס והמיקום שלו. נכון לשני העשורים האחרונים, העיר שהכי משתלם להשקיע בה בישראל זו תל אביב.

קרא עוד...

הרבה פעמים אנחנו יכולים לקרוא מאמרים ומדריכים כיצד נכון לקנות דירה. מאמרים ומדריכים אלו מבקשים לספק לנו מידע, עם מי נכון לעבוד לפני שאנחנו ניגשים לקנות דירה חדשה, איזו דירה יכולה להתאים לנו, כיצד אנחנו בוחרים את האזור בו נכון מבחינתנו לקנות דירה, כמה נכון לנו לשלם עליה, איך אנחנו צריכים לשלם עליה ועוד.

קרא עוד...