"אקרו יסודות בעיר 2018 שותפות מוגבלת" הוא היזם שזכה במכרז מחיר למשתכן לחכירת מתחם למגורים בבנייה רוויה בתל אביב-יפו. מחירי הדירות ב מכבי יפו מבטאים הנחה של % 15 ממחיר דירות דומות בשוק:

קרא עוד...

השכונה היא חלק מתוכנית תמל/1003 גן יבנה מערב, אשר מתפרסת על פני 600 דונם ומתוכננות להבנות בה סה"כ 1,546 יחידות דיור בצפיפות של 9.7 יחידות דיור נטו לדונם. הבינוי המוצע בתוכנית בחלקו צמודי קרקע ובחלקו בנייה רוויה של בניינים בגובה 4 קומות. מרבית יח"ד שווקו זה מכבר ע"י הרשות, לאחר שהקרקע נפדתה מבעלי הזכויות החקלאיים. 

קרא עוד...

מכירת דירה

שוק הדיור נמצא בקיפאון, ובעלי נכסים חוששים למכור כעת כדי שלא לעשות זאת בהפסד ולכן ממתינים לראות כיצד ימשיך ויתגלגל המצב בשווקים. אך מה עושים בעלי דירות שחייבים למכור? אם נוצר מצב שאתם חייבים למכור את הדירה שבבעלותכם בזמן הקרוב, לפניכם כמה צעדים בהם תוכלו לנקוט כדי להגדיל את ערכה.

קרא עוד...

מתכננת מחוז תל אביב ברמ"י -  גילי טסלר(צילום:יח"צ)

התוכנית על שטח שדה תעופה שדה דב כוללת 16,000 יחידות דיור, מתוכן 6,900 יחידות דיור עבור דיור בהישג יד ,עוד כוללת התוכנית כ-514,000 מ"ר עבור מבני ציבור, כ-126,000 מ"ר עבור מסחר, כ- 333,000 מ"ר עבור שטחי תעסוקה, כ-125,000 מ"ר עבור מלונאות וכ-385 דונם שטחי פארק וגנים ציבוריים.

קרא עוד...

החלטתם להוביל את הרכוש שלכם, אך בשל העובדה שמדובר במספר מצומצם של פריטים, אתם לא בטוחים כיצד בדיוק יהיה ראוי שתעשו זאת? בכדי שלא תסבכו את עצמכם יותר מידי, אתם מוזמנים לעקוב אחר הטיפים שנחלוק לאורך המאמר, שכן אנו בטוחים שהם יעזרו לכם להחליט מה לעשות.

קרא עוד...

מבחינת מרבית האנשים מפגש מקרוב עם כספת קורה רק בבתי מלון, אחד הדברים שמאפיין את הנופש המשפחתי ומקוטלג איפשהו על הרצף בין המיניבר לסבונים הקטנים בחדר הרחצה. אבל יש אנשים שעבורם כספת היא כלי עבודה שמתבקש כחלק מהעיסוק המקצועי או נסיבות החיים.

קרא עוד...