שיתוף פעולה טכנולוגי בין קבוצת הרכב קל אוטו וחברת מלם שכר מקבוצת מלם תים, במסגרתו קל אוטו משדרגת בכמה שלבים את מערכת ניהול ההון האנושי בחברה, היקף העסקה מאות אלפי ש"ח. בשלב הראשון הוטמע באופן מלא מודול שכר ונוכחות ובעתיד הקרוב יוטמע גם המודול החדש של משאבי האנוש. המעבר של קל אוטו הוא פועל יוצא של גידול משמעותי במצבת כח האדם, לצד דרישה למענה טכנולוגי מתקדם יותר ודרישות נוספות שעלו בחברה שהמערכת הקודמת לא ידעה לתמוך בהן.

כלים

המערכת שנבחרה להטמעה בקל אוטו היא Malam pay & roll המאפשרת ניהול מכלול המשאב האנושי בארגון וכוללת מודולים לגיוס עובדים, שכר, נוכחות, משאבי אנוש ועוד. פתרונות ERP הייחודיים שמספקת מלם שכר מושתתים על בסיס נתונים אחד ועוברים דרך חיבור לטכנולוגיית ענן שבבית מלם שכר.

המערכת אותה רכשה קבוצת קל אוטו ממלם שכר כוללת מודולים לניהול שכר ומחולל דוחות מתקדם המאפשר לבצע סימולציות מתקדמות לגבי הוצאות השכר של הארגון כולו וגם הצעת שכר לעובד זה או אחר. בנוסף כוללת המערכת מודול משאבי אנוש התומך במחזור חיים שלם של העובד, החל משלב הגיוס לעבודה ועד לסיומו, מודול הנוכחות שמנתח עפ"י הסכמי העבודה את דיווחי הנוכחות של העובדים.

עובדי קל אוטו ייהנו באופן ישיר ממערכת ESS מערכת ב'שירות עצמי' לעובד מבית מלם, שתאפשר באמצעות גישה אישית לאתר אינטרנט מאובטח צפייה בדוחות הנוכחות, תלושי השכר, חדשות מהארגון ואף לבצע פעולות שונות כגון הגשת בקשה להשתלמות או חופשה.

מנמ"ר וסמנכ"ל הטכנולוגיות בקבוצת קל אוטו, יוני ראוכברגר, אמר כי "אין ספק ששילוב המערכת החדשה בארגון, מצד אחד תייעל את פעילות הדיווח, חישוב שכר העובדים וניהול ההון האנושי בחברה, תסייע גם בגיוס עובדים חדשים, ומצד שני תקל על הקשר הרציף והיומיומי לצד השקיפות מול העובדים, כאשר מעתה גם לכל עובד תהיה גישה ישירה למערכת".

מלם שכר מקבוצת מלם תים הינה החברה המובילה והגדולה בישראל לאספקת שירותים ומערכות מידע לניהול ההון האנושי.

קבוצת קל אוטו היא קבוצת הרכב החמישית בגודלה בישראל, ועוסקת במכירה, השכרה, ליסינג, הובלת רכב, בתחום המדיה, ביטוח בכל תחומי החיים ובתחום הנדל"ן. בין לקוחות קל אוטו ניתן למצוא חברות מהמובילות במשק: קבוצת מגדל, ישקר, סוגת, טמפו, א. דורי, פקר פלדה, ישרוטל, מכון התקנים, דנאל, דלתא, נגב קרמיקה ועוד. קבוצת קל אוטו אף מפעילה את Highway - מכללה להכשרת מנהלים בתחומים מגוונים כגון: ניהול לוגיסטי, ניהול מכירות ועוד וחברת השמה לבוגרי המכללה.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS