כלים

משרד עוה"ד גולדמן ושות' מרחיב את פעילותו בתחום המסחרי - מתמזג עם שני משרדי עוה"ד מירב שחר וליאת שקד

liat_shakedמשרד עורכי הדין גולדמן ושות' המתמחה במיסוי, מרחיב את תחומי פעילותו. במהלך ינואר הודיע המשרד על מיזוג עם שני משרדי עורכות הדין כחלק מכניסתו לטיפול בתחומי המשפט המסחרי.

שני המשרדים שהצטרפו למשרד גולדמן ושות', הם משרד עו"ד מירב שחר, ומשרד עו"ד ליאת שקד. עורכות הדין שחר ושקד תנהלנה את המחלקה המסחרית במשרד גולדמן ושות'.

עו"ד שחר (בעלת רישיון משנת 2000) עוסקת בתחומי המשפט המסחרי, בנקאות ונדל"ן, ומייצגת לקוחות בעסקאות ובבתי המשפט. בין לקוחותיה נמנו בנקים וחברות ציבוריות. כמו כן ייצגה את נפגעי מלחמת המפרץ הראשונה בפני טריבונל בינלאומי בשוויץ עד לקבלת פיצוי מלא.

משרד נוסף הוא משרדה של עו"ד ליאת שקד (בעלת רישיון משנת 1999), אשר השתלבה במקצוע לאחר ניסיון בעולם העסקים והיא עוסקת בתחומי המשפט המסחרי ומייצגת לקוחות בעסקאות ובבתי המשפט.

משרד עורכי הדין גולדמן ושות', בראשות עו"ד יעקב גולדמן, מוותיקי עורכי הדין בתחום המיסוי, מתמחה בדיני המס על היבטיו השונים: אזרחי ופלילי. המשרד מתמחה במגוון רחב של שירותים משפטיים בתחומי דיני המס הכוללים מס הכנסה, מס ערך מוסף, מיסוי מקרקעין, מיסוי בינלאומי .

המשרד נמנה על המשרדים המובילים כיום בתחום המיסוי, איסור הלבנת הון ועבירות כלכליות מורכבות. כמו כן, מתמחה המשרד בתכנוני מס בליווי עסקאות.

על לקוחות המשרד נמנים חברות ויחידים, שותפויות, עמותות, מלכ"רים ומשרדי עורכי דין ורואי חשבון הנהנים משירותי הייעוץ והליווי של המשרד בתחומי המס.

עו"ד גולדמן, אמר בעקבות המיזוג, כי הרחבת תחומי הפעילות של המשרד מתבקשת כתוצאה מהרחבת קהל הלקוחות ותחומי פעילותם. "ההשקה בין פעילות מסחרית וסוגיות מס מתבקשת, ומכאן גם החיבור שלנו עם משרד עוה"ד מירב שחר ועו"ד ליאת שקד, הוא טבעי. קהל הלקוחות של משרד עוה"ד מירב שחר ושל עו"ד ליאת שקד, צמא גם לפתרונות מס, שאותם נוכל כעת לספק בנקל כחלק מתחומי התמחותנו".

עורכות הדין מירב שחר וליאת שקד, תיקלטנה במשרדי עוה"ד גולדמן ושות' במגדל העגול בעזריאלי.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS