אפליקציית מוג'יס

האפליקציה הישראלית מוג'יס (Moojis), המאפשרת יצירת אימוג'ים אישיים לכל משתמש, בלחיצת כפתור ובתוך שניות, נבחרה בידי IBM העולמית לייצג את ישראל בכנס World of Watson (WoW) שערכה IBM בלאס וגאס לפני כשבוע.

קרא עוד...

Inspiron

חברת Dell מודיעה היום על השקת ניידי XPS ו-Inspiron, במגוון גדלים, צבעים ותצורות. המערך החדש של מחשבי Dell מציע פתרון לכל אחד, לכל סטודנט, לכל בן משפחה, לכל צרכי הבידור, המחשוב ויצירת התוכן.

קרא עוד...

חב' אלכסנדר שניידר תציג בתערוכת אקלימה, לראשונה בישראל, שירות חדש וייחודי לבדיקה והסמכה של חוות שרתים חדשות. מדובר בשירות מתקדם המבצע בדיקה מלאה של מערכות מיזוג האוויר, החשמל, מערכות שליטה ובקרה, יתירות ויעילות אנרגטית בזמן אמת. כל זאת מבלי לסכן את ציוד המחשוב והתקשורת של הארגון. השירות מבוסס על מערכות חומרה ותוכנה חדשניות אשר פותחו על ידי אלכסנדר שניידר ושותפיה העסקיים ונמצאות בתהליך רישום פטנט.

קרא עוד...

בגדים שמעבירים מידע, בגדים שמשמשים לאיתור ולהתראה, ובגדים שמתאימים את עצמם לסביבה – זה כבר לא מדע בדיוני. שיתוף פעולה יוצא דופן בין המחלקות להנדסת תוכנה ועיצוב אופנה בשנקר במסגרת קורס "מיחשוב לביש" - בגדים שבתוכם ארוגים גם פיתוחים טכנולוגיים – הניב תוצרים מפתיעים ופורצי דרך שפותחו ועוצבו בשנקר והוצגו בתערוכת הבוגרים השנתית של המכללה, השמה דגש על השילוב שבין עיצוב להנדסה.

קרא עוד...

לפני שנים לא רבות היו דיבורים רבים אודות חזון: משרד ללא נייר. מה אתם אומרים? בוודאי הספקתם לשכוח. המחשב והדואר האלקטרוני אמורים היו להחליף את הדואר הרגיל, פקסים מזכרי נייר וכו'. בימינו אנו משתמשים בדואר אלקטרוני יותר מאי פעם ובהיקף עצום, אולם כמות הנייר המודפס, עלתה גם היא, משום מה, על כל כמות שהייתה פעם, בימים עברו.

קרא עוד...