שירותי ענן לעסקים ויעילותם

על המשמעות של שירותי ענן לעסקים אפשר ללמוד גם ממה שמתרחש בעולם ההשקעות. למשקיעים היום יש הרבה יותר אפשרויות זמינות מאשר בעבר. בין אפשרויות אלה נמצאים גם שירותי הענן. נאסד"ק דיווחה כי ההכנסות משירותי ענן בשנת 2015 לעומת השנה הקודמת, גדלו ב-60%. יתר על כן, מחשוב ענן צפוי להמשיך ולצמוח בקצב רצחני במהלך חמש השנים הקרובות. לכן, מי ששוקל להשקיע בחברה מבוססת טכנולוגיה, סביר להניח שיזכה ליתרונות רבים. המשמעות של אחזקת מניות חברה שמציעה שירותים מבוססי ענן היא שזו הזדמנות להרוויח כסף מהגידול העצום של תעשיה זו.

קרא עוד...

טושיבה משיקה מחשבים קלים ניידים

אולטרה-קלים ואולטרה-דקים - התוספות החדשות של טושיבה לקו מחשבי הפרימיום הניידים המקצועיים: ה- Portégé X30 וה- Tecra X40. הניידים החדשים מרשימים בעיצוב דקיק, קל משקל (שלדת מגנזיום) ועם זאת רבי עוצמה. (סדרת מעבדי i5/i7) ועונים על כל דרישות המשתמש העסקי ההשקה מהווה הדגמה נוספת למחויבותה של טושיבה לשוק המחשוב הנייד העסקי

קרא עוד...

אפליקציית מוג'יס

האפליקציה הישראלית מוג'יס (Moojis), המאפשרת יצירת אימוג'ים אישיים לכל משתמש, בלחיצת כפתור ובתוך שניות, נבחרה בידי IBM העולמית לייצג את ישראל בכנס World of Watson (WoW) שערכה IBM בלאס וגאס לפני כשבוע.

קרא עוד...

Inspiron

חברת Dell מודיעה היום על השקת ניידי XPS ו-Inspiron, במגוון גדלים, צבעים ותצורות. המערך החדש של מחשבי Dell מציע פתרון לכל אחד, לכל סטודנט, לכל בן משפחה, לכל צרכי הבידור, המחשוב ויצירת התוכן.

קרא עוד...