פתרונות האבטחה של סאסה סופטוור, המיועדים למגזר הרפואי מנעו בהצלחה מתקפות על רשת בתי החולים של אסותא. בין היתר, נחסמו בהצלחה מתקפות כופר (Ransomware) מתוחכמות ובלתי מוכרות.

קרא עוד...

צילום: אילוסטרציה

אפשר לחדור לסורק משרדי רגיל ולסכן את הרשת של החברה באמצעות שימוש במקורות אור שונים. כך עולה ממחקר חדש שפרסמו חוקרים מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב וממכון וייצמן למדע. "במחקר הזה, הדגמנו איך להשתמש בלייזר או בנורה חכמה כדי ליצור ערוץ סמוי בין תוקף חיצוני לבין נוזקה המותקנת על מחשב המחובר לרשת", אומר בן נשיא, דוקטורנט במחלקה להנדסת מערכות תכנה ומידע באוניברסיטת בן-גוריון בנגב וחוקר במרכז המחקר לאבטחת סייבר (CSRC) של האוניברסיטה.

קרא עוד...

עולם יחסי הציבור בשנים האחרונות קיבל תפנית מפתיעה.. היום מאגר הפרסום והמידע הנפוץ ביותר הוא הרשתות החברתיות ומנועי החיפוש שבראשם עומדת גוגל. גוגל מרכזת עבורנו כל סוג של מידע שאנחנו מחפשים, על אנשים, על חברות, על אנשי מקצוע, על גופים ועל כל דבר אחר שרק קיים בעולם.

קרא עוד...

בית ספר לגרפיקה אונליין

איפה אפשר לראות גרפיקה? גרפיקה ניתן למצוא בכל דבר; ספרים, חולצות מודפסות, צעיפים מודפסים, כרטיסי ברכה ועוד משתמשים בעיצוב גרפי ואת כולם מכין מעצב גרפי מקצועי. הצלחתו של הגרפיקאי

קרא עוד...

טושיבה מכריזה על ה- Portégé X20W-D – הלפטופ העסקי - בתצורת 2 ב-1 - הדק והקל בעולם

טושיבה מכריזה על ה- Portégé X20W-D – הלפטופ העסקי - בתצורת 2 ב-1 - הדק והקל בעולם, העושה שימוש במלוא כוחם של מעבדי הדור ה-7. המערכת ההיברידית החדשה מפגינה גמישות באריזה רזה במיוחד, האידיאלית להתניידות מאובטחת ואמינות מוכחת. מעבדי הדור השביעי של אינטל (U-Series) כוללים את טכנולוגיית ה- Intel vPro. ההשקה מחזקת את מחוייבותה של טושיבה לשוק המחשוב הנייד העסקי באירופה ובישראל.

קרא עוד...

אחת הבעיות הידועות עם מחשבים, נייחים או ניידים, ובדגש על מחשבים ישנים, היא שעם הזמן הם משמיעים רעשים אשר מקשים על העבודה איתם.

קרא עוד...